Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00193 003418 18804072 na godz. na dobę w sumie
Czas Na Zmiany - audiobook
Czas Na Zmiany - audiobook
Autor: Długość nagrania: 05:10:00
Wydawca: Złote Myśli Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7582-754-5 Data wydania:
Lektor: Robert Grabka
Kategoria: audiobooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-39%)).

Jak zmienić swoje życie i sprawić, aby wreszcie spełniło się to, o czym marzysz?

Dokonanie przełomowych zmian w Twoim życiu jest możliwe i jeśli chcesz spełnić swoje marzenia, poczuć wielką satysfakcję z siebie i z tego, jak wygląda Twoje życie, to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Jeśli przeczytasz tekst znajdujący się na tej stronie, dowiesz się jak to osiągnąć.

Wielu ludzi całe życie zmaga się z problemami, rozczarowaniami i porażkami. Zamiast rozwijać się, osiągać swoje cele i realizować marzenia, wciąż tylko stoją w miejscu. Jeśli Ty też czujesz, że w jakimś aspekcie życia (praca, rozwój, sukces) nic pozytywnego się nie dzieje i chcesz to zmienić, ten tekst może być dla Ciebie przełomowy. Zanim jednak powiem Ci, w jaki sposób będzie on wyjątkowy dla Ciebie – pozwól, że zadam Ci kilka pytań, które pomogą Ci określić, czy to, co chcę Ci przekazać, jest dla Ciebie:

 • Czy wciąż zmagasz się z czymś w swoim życiu (praca, pieniądze, relacje międzyludzkie), co sprawia, że nie żyjesz życiem, jakie Ci się marzy?
 • Czy masz czasami poczucie, że stoisz w miejscu, zamiast się rozwijać, albo – co gorsze – cofasz się i chcesz to zmienić, ale nie wiesz jak?
 • Czy chcesz osiągać cele i realizować swoje marzenia, o których wstydzisz się nawet powiedzieć, bo są tak „nieprawdopodobne”?
 • Czy pragniesz wreszcie zacząć osiągać więcej sukcesów w swoim życiu (nie tylko finansowych)?
 • Czy uważasz, że nadszedł już najwyższy czas na zmiany (większe i mniejsze) w Twoim życiu, tylko nie wiesz jak się za nie zabrać, brakuje Ci motywacji i instrukcji działania?

  Jeśli w Twojej głowie pojawiło się TAK, podczas czytania tych pytań, to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Najprawdopodobniej jesteś w pełnej gotowości na zmiany i przyszedł w Twoim życiu czas na nie. Inaczej już dawno by Cię tutaj nie było. Cieszę się, że czytasz dalej...

  Jakiś czas temu Łukasz Milewski, trener motywacyjny, wydał w naszym wydawnictwie książkę „Mowa ciała a sukces”. Jako że odniosła ona bardzo duży sukces i zewsząd docierały do nas pozytywne głosy o tym, co Łukasz robi, postanowiliśmy dowiedzieć się o nim jeszcze więcej.

  Okazało się, że Łukasz prowadzi jedno z najbardziej oryginalnych szkoleń, z jakimi się spotkaliśmy. Nazwał je „Czas Na Zmiany”. Wybraliśmy się na to szkolenie i niesamowite było to, że ludzie, którzy w tym szkoleniu uczestniczyli (płacąc po 970 złotych za uczestnictwo), dostawali potężny impuls do natychmiastowej zmiany swojego życia. Osoby przygnębione, sfrustrowane, bez energii do działania – po szkoleniu wychodziły całkiem inne, wręcz nie do poznania. Zmiany, które w nich zachodziły (określone jasne cele do osiągnięcia, motywacja do działania, nastawienie na zwycięstwo) były wręcz spektakularne.

  Zdjęcia ze szkolenia „Czas Na Zmiany”, w którym uczestniczyła ekipa Złotych Myśli

  Oczywiście koniecznie musieliśmy wypróbować na własnej skórze to szkolenie i z ekipą Złotych Myśli pojechaliśmy na nie. Jakiś czas po szkoleniu Mateusz Chłodnicki (jeden z prezesów wydawnictwa) wpadł na pomysł, żeby namówić Łukasza Milewskiego, żeby przekazać wiedzę z tego szkolenia w formie bardziej dostępnej dla każdego. Szczególnie, że cena tego szkolenia znacznie wzrosła wraz z wzrostem jego popularności.

  Nie każdego przecież stać na wydanie aktualnie 2500 złotych za tego rodzaju szkolenie, mimo że korzyści płynące z treningu są bezcenne dla większości osób. Po miesiącach negocjacji, dopracowywania całej idei (co nie było łatwe) szkolenie „Czas na zmiany” zostało wydane w nowej, skondensowanej formie dostępnej dla każdego. Jak mówi Mateusz Chłodnicki: „Bardzo chciałem, aby ta wiedza była dostępna dla większej liczby osób, także dla tych ludzi, którzy nie są gotowi lub nie stać ich na zainwestowanie 2500 złotych w szkolenie, które mogłoby odmienić ich życie”.

  Nie chcieliśmy, aby był to tylko kolejny zwykły audiobook, dlatego też przygotowana publikacja stanowi w praktyce PROGRAM ZMIANY OSOBISTEJ, bazowany na wiedzy ze szkolenia "Czas na Zmiany", opracowany w specyficzny sposób, zawierający ćwiczenia i zadania oraz niezwykle dużą dawkę pozytywnej energii i motywacji do faktycznego wprowadzenia w życie tych zmian.

  Czy

 • Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

  Darmowy fragment publikacji:

  Pobierz darmowy fragment (mp3)

  Gdzie kupić całą publikację:

  Czas Na Zmiany
  Autor:

  Opinie na temat publikacji:


  Inne popularne pozycje z tej kategorii:


  Czytaj również:


  Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: