Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00060 006400 18984120 na godz. na dobę w sumie
Dziewczyna, która nie ma wspomnień - audiobook
Dziewczyna, która nie ma wspomnień - audiobook
Autor: Długość nagrania: 02:55:12
Wydawca: Langenscheidt Język publikacji: angielski
ISBN: 978-83-7476-792-7 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: audiobooki angielskie >> literatura
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-19%)).

„(…) Nurring przerwał. Nieoczekiwanie przybrał służbowy ton. – Can I speak to Anne, please? – Well, there is a slight problem.  I am afraid she’s got amnesia. She doesn’t know who you are. The psychiatrist says it is only temporary… - Amnesia? Ewa skonstatowała, że podczas całej rozmowy z Nurringiem nie dokończyła żadnego ważnego zdania.(…)”

Młoda dziewczyna błąka się wzdłuż brzegu Wisły. Jest poobijana i przemoczona do suchej nitki, a c gorsza, nie pamięta, jak się nazywa. Komisarz Ewa Herman, po ojcu Amerykanka, próbuje ustalić tożsamość dziewczyny. Czy jej posada au-pair to fakt czy tylko kamuflaż? Dzieci, którymi się rzekomo opiekowała, nie rozpoznają jej jednak...

Dziewczyna, która nie ma wspomnień to wspaniała powieść do słuchania. Rewelacyjny, misternie skonstruowany kryminał trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Świetna fabuła to jednak nie wszystko. W tej książce język angielski w sposób naturalny przeplata się z polskim. Główni bohaterowie mówią wyłącznie po angielsku, a głosów użyczyli im rodowici Brytyjczycy. Jeśli postać posługuje się językiem polskim i angielskim, możemy być pewni, że mamy do czynienia z zawodowym lektorem dwujęzycznym. Tych, których przeraża nadmiar języka angielskiego, spieszymy uspokoić: akcja powieści oraz narracja w języku polskim pozwolą bez problemu zrozumieć książkę.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Dziewczyna, która nie ma wspomnień
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: