Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00069 007365 20324632 na godz. na dobę w sumie
Historia Edgara - audiobook R
Historia Edgara - audiobook
Autor: Długość nagrania: 24:32:56
Wydawca: Wydawnictwo Sonia Draga Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-508-506-8 Rok wydania:
Lektor: Wojciech Żołądkowicz
Kategoria: audiobooki >> literatura piękna, beletrystyka >> literatura piękna
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Poruszająca do głębi powieść, która szturmem zdobyła amerykańskie listy bestsellerów i zdobyła prestiżowe nagrody literackie teraz w wersji audio, w doskonałej interpretacji Wojciecha Żołądkowicza!

Niemy od urodzenia, posługujący się jedynie znakami języka migowego Edgar Sawtelle wiedzie spokojne życie na farmie w stanie Wisconsin. Jego rodzina już od kilku pokoleń zajmuje się hodowlą i tresurą wyjątkowej rasy psów, której przedstawicielką jest lojalna towarzyszka i opiekunka Edgara, Almondine. Nieoczekiwany powrót Claude’a, stryja Edgara, powoduje, że dotychczasowe życie rodziny Sawtelle rozpada się jak domek z kart.
W niewyjaśnionych okolicznościach umiera nagle ojciec Edgara, a gdy jego miejsce w rodzinie próbuje zająć Claude, w chłopcu zaczynają rodzić się straszliwe podejrzenia. Misterny plan ujawnienia przyczyn śmierci ojca nie udaje się i Edgar wraz z trzema psami zmuszony jest uciekać w dzikie obszary dalekiej północy stanu Wisconsin, gdzie zaczyna walkę o przetrwanie.

„Klasyka gatunku: nieważne, czy stawiasz na piękno języka czy zgrabnie nakreśloną intrygę, w debiutanckiej powieści Davida Wroblewskiego zakochasz się z miejsca. Akcja prowadzona jest dynamicznie, każda kolejna strona wciąga coraz bardziej, przywołując na myśl dramaty Szekspira i greckie tragedie. Wielopłaszczyznowość tej powieści, psychologiczna głębia i liryczny nastrój uczyniły z niej powieść bestseller”.

„Oprah Winfrey Magazine”

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

zapiskinaserwetkach.blogspot.com Pani_Wu: Historia Edgara - David Wroblewski

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Historia Edgara
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: