Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00187 007640 20264472 na godz. na dobę w sumie
Ja, diablica - audiobook R
Ja, diablica - audiobook
Autor: Długość nagrania: 15:03:00
Wydawca: Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-62686-26-1 Data wydania:
Lektor: Magdalena Wójcik
Kategoria: audiobooki >> kryminał, sensacja, thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Śmierć to dopiero początek. Dziwna prawda wynikająca z najnowszej powieści niezwykle utalentowanej pisarki młodego pokolenia - Katarzyny Bereniki Miszczuk. Gdy dwudziestoletnia Wiktoria zostaje zamordowana, zaczyna nowe życie. Dosłownie. Trafia do piekielnego Los Diablos, gdzie dostaje intratną posadę diablicy. Jej zadaniem jest targowanie się o dusze zmarłych, czyli potencjalnych nowych obywateli Piekła. Jednak Wiktoria nie potrafi pogodzić się ze swoją przedwczesną śmiercią, dlatego ciągle wraca na ziemię. Postanawia też zawalczyć o miłość swojego życia i... wybrać między przystojnym diabłem Belethem a śmiertelnikiem Piotrem.

Ja, diablica to wybuchowa mieszanka dwóch rzeczywistości - ziemskiej i piekielnej; to również korowód barwnych postaci, takich jak neurotyczna Śmierć, narcystyczna Kleopatra (tak, TA Kleopatra) czy diaboliczny Azazel, którego plan przewiduje zdobycie władzy nad całym światem piekielno-niebiańskim. Pisarka umiejętnie korzysta z dobrze znanych, popkulturowych tematów, odświeża je i bawi się nimi. Łącząc najlepsze cechy romansu, kryminału i powieści fantasy, stworzyła pełną humoru i - mimo kontrowersyjnego tematu śmierci - delikatnie zmysłową książkę.

Książka genialna (to mało powiedziane)! Bohaterów z miejsca pokochałam. Dużo osób mówi, że to jest podobne do Zmierzchu, a ja powiem tak: TO JEST LEPSZE!
Z recenzji czytelnika, nakapanie.pl

 

KATARZYNA BERENIKA MISZCZUK (ur. 1988) - studentka kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wilka (2006), swoją debiutancką powieść, napisała w wieku piętnastu lat, a wydała trzy lata później. W roku 2009 ukazała się świetnie przyjęta przez czytelników kontynuacja tej książki - Wilczyca, która zajęła 5. miejsce w plebiscycie Czytelników NAUTILUS 2009 w kategorii powieść.

Obecnie autorka pracuje nad dalszym ciągiem książki Ja, diablica.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

kilkastrondziennie.blogspot.com Kilka stron dziennie: "Ja, diablica" Katarzyna Berenika Miszczuk

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Ja, diablica
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: