Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01114 041567 15605311 na godz. na dobę w sumie
Jak odkrywać swój potencjał? 7 sposobów na zwiększanie swojej efektywności - audiobook
Jak odkrywać swój potencjał? 7 sposobów na zwiększanie swojej efektywności - audiobook
Autor: Długość nagrania: 53 min
Wydawca: The Black Horse Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-65391-23-0 Data wydania:
Lektor: Anna Kopciowska
Kategoria: audiobooki >> praktyczna edukacja, samodoskonalenie, motywacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

98% ludzi na świecie używa 2% swojego potencjału. Większość możliwości, jakie masz w życiu, to kim możesz się stać, jak wspaniałe życie możesz prowadzić,  zależy od tego jak bardzo będziesz potrafiła/ił wykorzystywać swój potencjał.

 

95% dzieci rodzi się potencjalnymi geniuszami. Czy zastawialiście się kiedyś, dlaczego tylko 1% populacji ludzkiej trzyma  w rękach  99% majątku całego świata? W czym są lepsi od innych? Jaki sekret znają? Co wpływa na to, że mogą  zbudować majątkowe imperium od zera do miliardera?

 

Prawda jest taka, że każdy z nas urodził się z takimi samymi możliwościami. Ale nie każdy potrafi wykorzystywać swój potencjał.

 

Skąd bierze się więc to, że aż tyle ludzi żyje poniżej swoich możliwości? W momencie narodzin nie masz nic oprócz jednego swojego unikalnego i niepowtarzalnego potencjału i to tylko z tym potencjałem powinieneś się mierzyć w życiu. Przechodząc przez trud dorastania doświadczasz przyjemnych i nieprzyjemnych sytuacji, które wpływają znacznie na blokady w wykorzystywaniu tego, co jest w tobie najlepsze, czyli twojego potencjału. Próbujesz spełniać oczekiwania najpierw swoich rodziców,  potem nauczycieli,kolegów, koleżanek itd. Aż przychodzi taki moment, że nie bardzo wiesz, co jest twoje.

 

W tym audiobooku znajdziesz 7 sposobów na to, jak odkrywać swój potencjał i pracować cały czas nad tym, aby wykorzystywać coraz więcej swoich możliwości. Nie traktuj tych sposobów jako odrębnych pomysłów na swoje życie. Stosowane w całości, systematycznie, a nie jednorazowo lub od przypadku, do przypadku będą przynosiły efekty.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Jak odkrywać swój potencjał? 7 sposobów na zwiększanie swojej efektywności
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: