Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00318 005023 18971298 na godz. na dobę w sumie
Jeden smok i cały rok - audiobook
Jeden smok i cały rok - audiobook
Autor: Długość nagrania: 0
Wydawca: Sztuka Audiobooka Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-933125-0-4 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: audiobooki >> dla dzieci i młodzieży >> dla dzieci >> bajki, legendy, podania, mity
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-8%)).

„Mały smok Fifcio poznaje świat. Wszystko go interesuje: zwierzęta i ich zwyczaje, rośliny i zjawiska przyrody. Świat w Smoczej Puszczy zmienia się wraz z porami roku, co zachwyca i dziwi malca. Ciekawość sprawia, że Fifcio ma wiele zabawnych przygód. Strofuje go jego własny gadający ogon, który z ostrożności wolałby zostać w jaskini. Smoczek nie przejmuje się radami ogona, więc często obaj wpadają w tarapaty. I wtedy dopiero jest śmiesznie”.

Opowieści o Fifciu są równie ciekawe dla trzylatków jak i pięcio-, sześciolatków,ponieważ i uczą, i bawią. Smok o gadającym ogonie rozbawi wszystkich, nawet dorosłych! Nagraie na podstawie serii opowiadań ukazujących się w czasopismie 'Miś'.

Audiobook polecany przez FUNDACJĘ CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM: “Doskonała pozycja dla przedszkolaków. Główny bohater - duet: smok Fifcio i jego gadający ogon, wędrują przez świat (i przez cztery pory roku) bawiąc dzieci i ucząc jednocześnie. Dzieci poznają pojęcia i zjawiska związane z przyrodą bez nachalnej dydaktyki. Dużą wartością jest konstrukcja fabuły pozostawiająca przestrzeń dla rozmowy i wyjaśnienia rodziców lub nauczycieli. Płyta może być doskonałym narzędziem pracy z dziećmi w przedszkolach'- Biuletyn Fundacji “Cała Polska Czyta Dzieciom” Styczeń 2012

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Jeden smok i cały rok
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: