Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00321 005960 13637294 na godz. na dobę w sumie
Korniszonek - audiobook
Korniszonek - audiobook
Autor: Długość nagrania: 03:17:51
Wydawca: Biblioteka Akustyczna Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-144-545-6 Rok wydania:
Lektor: Jarosław Domin
Kategoria: audiobooki >> dla dzieci i młodzieży >> dla dzieci >> literatura przygodowa
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Jak się uczyć, jednocześnie się nie ucząc? Odpowiedzi na to pytanie szuka urwis Korniszonek. Czy w zdobywaniu dobrych ocen pomoże mu magiczny długopis? A może trzeba koniecznie znaleźć czarodzieja?

Jacek Ogórski idzie do pierwszej klasy. Dla małego rozrabiaki, nazywanego do tej pory Niuniusiem, Dziubdziusiem i Lalunią Mamuni, to prawdziwy dramat. Nie dlatego że nie lubi szkoły. Na przykład przerwy, w czasie których bije się z kolegami i rozgrywa ligę mistrzów, są całkiem w porządku. Ale nauka? Po co komu ćwiczenie pisania zawijasów, które dorośli nazywają literami? Liczenie też nie jest ciekawsze – można je znieść tylko wtedy, gdy ma się obok starszego brata, który wie, co robić z tymi okropnymi liczbami. Mama byłaby jednak zadowolona, gdyby coraz bogatszą kolekcję czarnych kropek i uwag urozmaiciła od czasu do czasu piątka. Czy Korniszonkowi uda się tego dokonać? Może ułatwią mu to czary jego nowego kolegi Mietka?
„Korniszonek” to doskonała powieść zarówno dla dzieci wkraczających w wiek szkolny, jak i dla ich rodziców. Jedni i drudzy będą śmiać się do rozpuku, słuchając o przygodach pomysłowego Jacka i jego towarzysza Mietka, który podobno ma już 700 lat, a wygląda jak siedmiolatek.
Książkę o rezolutnym uczniu, honorowo wyróżnioną w 2004 r. na Poznańskim Przeglądzie Nowości Wydawniczych, czyta doskonały aktor dubbingowy Jarosław Domin.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Korniszonek
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: