Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00372 008583 20925826 na godz. na dobę w sumie
Mackay’a MBA sprzedaży w prawdziwym świecie - audiobook
Mackay’a MBA sprzedaży w prawdziwym świecie - audiobook
Autor: Długość nagrania: 09:03:52
Wydawca: MT Biznes Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7746-477-9 Rok wydania:
Lektor: Janusz German
Kategoria: audiobooki >> ekonomia, biznes, finanse
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Harvey Mackay to żywa legenda. Jego bestsellerowe książki Pływaj z rekinami i nie daj się pożreć oraz Beware the Naked Man Who Offers You His Shirt zostały zaliczone przez „New York Timesa” do najbardziej inspirujących książek biznesowych wszech czasów.

Teraz Mackay powraca z podsumowaniem dziesięcioleci sprzedażowego know-how – dzięki którym ludzie czynu mogą zdobyć umiejętność finalizacji transakcji i osiągania celów sprzedażowych w swojej codziennej pracy. Jego rady odwołują się do sprawdzonych metod i praktycznych doświadczeń. Dotyczą internetu, LinkedIn i Facebooka. Jak zauważa Mackay, każdy, „począwszy od pięcioletniego właściciela stoiska z lemoniadą… aż po sprzedażowego eksperta GE, który szuka nabywcy dla turbiny o mocy 250 megawatów”, może się z tej książki czegoś nauczyć. Czy pisze o poszukiwaniu odpowiedniego mentora, zaskarbianiu lojalności klienta, czy pokonywaniu oporu, autor wyraża swoją pasję i wiedzę we właściwym sobie lekkim i energicznym stylu.

Jako że przez całe życie doskonalił się w grze sprzedaży, przez kolejne dziesięciolecia Mackay zdołał zgromadzić spory zasób tajników, mądrości i anegdot. Każdy kolejny rozdział kończy się zapadającym w pamięć Morałem Mackaya. Oto kilka przykładów:

Pierwiastek ludzki nadal stanowi najważniejsze narzędzie sprzedawcy, nawet w naszym pędzącym do przodu i opanowanym przez technologie świecie. Nikt inny tak skutecznie jak Harvey Mackay nie pokaże ci, jak stać się tryskającym energią, zdeterminowanym i kreatywnym wulkanem sprzedaży.

 

W dzisiejszym świecie TY jesteś swoim jedynym źródłem przewagi. Czy jednak reprezentujesz sobą najlepsze możliwe JA? Ta książka pokaże ci, jak stać się kimś lepszym i osiągnąć coś więcej. Jeżeli na razie nie odniosłeś jeszcze w życiu sukcesu, o jakim marzysz, to jest książka dla ciebie.
Suze Orman

Harvey Mackay jest mistrzem sprzedaży. Oferuje rady wagi ciężkiej i nie cofa się przed żadnym ciosem.
Muhammad Ali

Harvey Mackay to najdoskonalszy Dziekan Sprzedaży, a jego MBA sprzedaży w prawdziwym świecie to najdoskonalszy podręcznik do podyplomowych studiów w tej dziedzinie.
James G. Ellis, dziekan Marshall School of Business przy University of Southern California

Jeżeli ktokolwiek może »napisać książkę« o sukcesie w sprzedaży, to na pewno Harvey Mackay. Jest niewątpliwym liderem w tej dziedzinie. Moja rada: podążaj śladem lidera ku błyskotliwej karierze w sprzedaży!
John C. Maxwell, autor Prawa przywództwa, bestsellera z listy „New York Times”

Są trzy rodzaje ekspertów biznesowych: eksperci, światowej klasy eksperci i Harvey Mackay – najwybitniejszy ekspert światowej klasy.
Jeffrey Gitomer, autor książki Czerwona książeczka sprzedawcy

Radzę ludziom, żeby nie jadali sami, ale ta książka stanowi doborowe towarzystwo do kolacji. Racz się tymi nadzwyczajnymi radami.
Keith Ferrazzi, autor książki Nigdy nie jedz sam

Nowa książka Harveya Mackaya to najlepsze, co napisał do tej pory – a to nie lada komplement. Rzeczowa, praktyczna, lektura absolutnie obowiązkowa. Rezygnujesz z niej na własne ryzyko. Genialna rzecz w praktycznej formie.
Larry King

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Mackay’a MBA sprzedaży w prawdziwym świecie
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: