Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00433 008285 18429622 na godz. na dobę w sumie
Morza wszeteczne - audiobook
Morza wszeteczne - audiobook
Autor: Długość nagrania: 12:00:00
Wydawca: Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-280-0867-0 Data wydania:
Lektor: Waldemar Barwiński
Kategoria: audiobooki >> fantastyka
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Salwa burtowa i sufit walący się na głowę to na ogół kiepski początek dnia, ale dla Rolanda zwanego Wywijasem to najczęściej zwiastun wielkich zmian w życiu (o ile uda się je ocalić). Niestety Roland miast palić, grabić i rabować, jak na pirata przystało, wplątuje się w groźną wojnę. Dobrze, że może chociaż liczyć na swoje pirackie szczęście i zgraję typów spod bardzo ciemnej gwiazdy, dla których określenia szaleniec czy moczymorda brzmią jak niewinne komplementy. Mistrz pirackiego fantasy powraca! Gwarantuje wartką akcję, krwawą jatkę i salwy śmiechu.

Sposób pisania Marcina Mortki - sprawny, z jędrnym językiem i olbrzymią dozą poczucia humoru i dystansu do własnej twórczości.
- Monika Frenkiel, onet.pl o Karaibskiej krucjacie

Żonglerka kliszami naprawę Marcinowi Mortce się udała, a przecież przy takiej zabawie łatwo wpaść w spiralę kiczu. Powieść warta polecenia, zwłaszcza, jeśli czytało się te same książki, co jej autor.
- Łukasz Wiśniewski, gram.pl o Miasteczku Nonstead

Sympatyczna lektura, w klimacie opowieści o dzielnych wojach i rycerzach. Nie znajdziemy takich zbyt wiele dla najmłodszych, których zainteresowania podążają w kierunku historii i obcych kultur.
- Bernadeta Listwoń, xiegarnia.pl o Przygodach Tappiego z Szepczącego Lasu

Marcin Mortka (ur. 1976) pisarz, tłumacz, pilot wycieczek i lektor. Absolwent skandynawistyki. Tłumaczył powieści Petera V. Bretta, Patricka O’Briana i wielu innych autorów. Pasjonat gier RPG. Publikował artykuły na łamach czasopism Magia i Miecz oraz Portal. Jest autorem wielu książek, m.in. trylogii nordyckiej: Ostatnia saga (2003), Wojna runów (2004), Świt po bitwie (2007); cyklu Karaibska krucjata: Płonący Union Jack (2005), La Tumba de los Piratas (2006); Ragnarok 1940 (t. I 2007, t. II 2008); Miasteczko Nonstead (2012) oraz cyklów dla najmłodszych (Przygody Tappiego) i dla młodzieży (Zagubieni).

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Morza wszeteczne
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: