Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00030 002927 18776032 na godz. na dobę w sumie
Myśleć Jak Milionerzy - audiobook
Myśleć Jak Milionerzy - audiobook
Autor: Długość nagrania: 06:01:00
Wydawca: Złote Myśli Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7582-842-9 Data wydania:
Lektor: Robert Grabka
Kategoria: audiobooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-21%)).

Na publikację, o której za chwilę przeczytasz (chociaż nie jestem pewien, czy nie kupisz jej w ciemno bez czytania opisu), czekało ponad 3475 czytelników Zlotych Myśli. To liczba osób, które do dnia 1 lipca 2009 roku kupiły pierwszą książkę tego Autora, bestseller . Wiemy, że poprzednia publikacja tylko zaostrzyła apetyt na większą dawkę genialnych przemyśleń Kamila Cebulskiego.  Czas na zdwojenie doznań, których doświadczył każdy, czytając 'Efekt Motyla' i zwielokrotnienie świadomości bogactwa w Twoim życiu za pomocą kolejnej publikacji Kamila Cebulskiego 'Myśleć jak milionerzy'

Jak myśleć, aby być bogatym człowiekiem? Poznaj drogę do sukcesu Kamila Cebulskiego - jednego z najmłodszych polskich milionerów.

Kolejna publikacja Kamila Cebulskiego stanie się dla Ciebie wyjątkowa, jeżeli dostrzeżesz w niej choćby tylko te trzy elementy, które stanowią o jej niezwykłej sile:

 • porażający skutecznością przewodnik po sposobach dochodzenia do bogactwa z zerowym stanem konta. Od zera do milionera - to także jest możliwe w Polsce;
 • motywująca lektura zawstydzająca Twoje wszystkie wymówki, które nie pozwalały Ci cieszyć się mianem milionera. Autor obnaża to, co u większości ludzi stanowi barierę w osiąganiu sukcesu;
 • generalne porównanie tego, co dzieje się w umysłach biednych ludzi, z chemią mózgu milionerów - bez zbędnych teorii naukowych - proste, wiarygodne i przekonujące przykłady, których doświadczył Kamil Cebulski - z życia wzięte.

  Kamil Cebulski w wieku 21 lat został się milionerem

  Kamil Cebulski zajął 7. miejsce w rankingu 'Najbogatsze polskie młode gwiazdy'. Ranking opublikował 'WPROST' 20 lipca 2008 roku (numer 29).

  Kamil Cebulski uplasował się obok takich gwiazd jak Robert Kubica (kierowca F1), Maciej Lampe (były koszykarz NBA), Agnieszka Radwańska (tenisistka), Marta Domachowska (tenisistka) czy też Maciej Popowicz (twórca serwisu społecznościowego nasza-klasa.pl).

  Aby zobaczyć cały ranking Wprostu - kliknij na zdjęcie obok.

  Dlaczego nie jesteś jeszcze bogaty?

  Nie mam zielonego pojęcia, jak często zadajesz sobie to pytanie. Jednak wiem jedno - książka Kamila Cebulskiego 'Myśleć jak milionerzy' wskaże Ci winnego. Dowiesz się z niej, że właściwie największym ogranicznikiem Twojego bogactwa jest Twój własny, zainfekowany biedą mózg.

  Dlatego po lekturze audiobooka masz dwa wyjścia. Albo wyjąć mózg łyżką z głowy, albo kopnąć go w tyłek tak, aby obudził się i zaczął pracować jak umysły milionerów.

  Czy Twoi rodzice także majstrowali... przy Twoim mózgu?

  Często fakt, że nasz mózg nie zdobywa dla nas bogactwa, spowodowany jest tym, że nasi rodzice, dziadkowie i bliscy ustawili nam pewien ogranicznik. Nie wiem, czy wiesz, ale wiele firm motoryzacyjnych ustawia w silnikach ograniczniki prędkości. Chcesz jechać na maksa, a Twój samochód, za który zapłaciłeś tysiące złotych, wysyła Ci komunikat: więcej nie pojedziesz – jest to dla Ciebie niebezpieczne.

  O ile w przypadku samochodów można jeszcze to zrozumieć, i jest to wskazane, to na 'rynku rodzicielskim' wydaje się to totalną brednią. Po co rodzice mieliby to robić? Niestety zazwyczaj zupełnie nieświadomie przekazują oni wewnętrzne 'hamulce'. Chyba że Twoi rodzice specjalnie ustawili Ci ograniczniki prędkości, żeby ustrzec Cię przed takimi tragediami w życiu jak:

 • pełne konto, dające spokój 24 godziny na dobę;
 • możliwość wydawania pieniędzy na to, co kocha się w swoim życiu;
 • zarabianie fortuny przy totalnym lenistwie

  Najważniejszy dzień w biznesowym życiu

  Poznałam Kamila na konferencji Myśleć jak Milionerzy w Lublinie 30.09.2007 i to był jeden z najważniejszych dni w moim życiu biznesowym. Zaowocował on także tym, że mam przyjemność przygotowywać do druku jego najnowszą książkę.

  Czytam, robię korektę, formatuję, więc pracuję dokładnie z każdym słowem... i co chwilę albo się dziwię, jakie to proste rozwiązanie, albo wybucham śmiechem, jakie to zabawne rozwiązanie...

  Już się dużo nauczyłam. Co chwilę zaskakuje mnie nowy przykład rozwiązania jakiegoś problemu. Nie jest to jednak powieść, z której wystarczy zapamiętać główny wątek czy wrażenie, jakie lektura zostawia na czytelniku, lecz skondensowany poradnik praktycznej wiedzy o biznesie. Jego posiadanie na własność jest NIEZBĘDNE. :-)

  współwydawca pierwszego wydania,

  Grażyna Dobromilska

  Wydawnictwo Madgraf

  Możesz słuchać ją w dresie i bez krawata, musisz jednak mieć...

  Doskonale wiesz, że:

 • Są dyskoteki, na które nie można wchodzić w dresach.
 • Są restauracje, do których nie można wchodzić
 • Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

  Darmowy fragment publikacji:

  Pobierz darmowy fragment (mp3)

  Gdzie kupić całą publikację:

  Myśleć Jak Milionerzy
  Autor:

  Opinie na temat publikacji:


  Inne popularne pozycje z tej kategorii:


  Czytaj również:


  Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: