Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00342 006023 13603734 na godz. na dobę w sumie
Nie wywołuj faceta z lasu - audiobook
Nie wywołuj faceta z lasu - audiobook
Autor: Długość nagrania: 05:48:07
Wydawca: Langenscheidt Język publikacji: angielski
ISBN: 978-83-7476-791-0 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: audiobooki angielskie >> literatura
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-19%)).

„(…) Doreen wydawała się nie do końca przekonana, więc szybko zmieniła temat – What’s that motto of yours about? „Let sleeping men lie”. Doreen odpowiedziała pytaniem. – Have you ever tried to wake a guy up in the middle of the night and asked: „Darling, can we talk?” He’ll tell you in no uncertain terms that you’re crazy and that he’s tired and don’t you know what time is it.(…)”

Facet to podobno wyjątkowo proste urządzenie. Jedna wajcha i tyle. Jak to możliwe, że jest w stanie narobić w życiu tyle zamieszania?! Magda po kolejnym beznadziejnym związku twardo postanowiła wziąć urlop od miłości, randek, romantycznych kolacji i jakichkolwiek facetów. Problem w tym, że oni jak na złość nie zamierzają jej tego ułatwić.

„Nie wywołuj faceta z lasu” to kapitalna opowieść do słuchania. Świetna fabuła pełna niespodzianek i lekkiego, inteligentnego humoru pozwoli całkowicie oderwać się od rzeczywistości. Świetna fabuła to jednak nie wszystko. W tej książce język angielski w sposób naturalny przeplata się z polskim. Główni bohaterowie mówią wyłącznie po angielsku, a głosów użyczyli im rodowici Brytyjczycy. Jeśli postać posługuje się językiem polskim i angielskim, mamy do czynienia z profesjonalnym lektorem dwujęzycznym. Tych, których przeraża nadmiar języka angielskiego, spieszymy uspokoić: narracja w języku polskim pozwoli bez problemu zrozumieć opowiadaną historię.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Nie wywołuj faceta z lasu
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: