Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00028 003265 18640340 na godz. na dobę w sumie
Pies Baskerville ów - audiobook
Pies Baskerville ów - audiobook
Autor: Długość nagrania: 06:54:13
Wydawca: Promatek Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-183-457-1 Rok wydania:
Lektor: Michał Kula
Kategoria: audiobooki >> kryminał, sensacja, thriller >> horror i thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Upiorna, pełna napięcia atmosfera i intrygująca zagadka, którą próbują rozwiązać najsłynniejsi detektywi w historii angielskiej literatury – dr John H. Watson i Sherlock Holmes.

Nie ma takich tajemnic, z którymi doktor Watson i Sherlock Holmes by sobie nie poradzili. W ich przypadku nie chodzi już nawet o rozwiązanie zagadki, ale o sam sposób postępowania!
Tym razem podążymy za nimi do angielskiego hrabstwa Devon, gdzie spadkobiercy ogromnego majątku giną w tajemniczych okolicznościach. Ludność mieszkająca tam od lat wierzy, że to klątwa prześladująca rodzinę powoduje nieszczęścia. Tajemnicze zgony wiąże z obecnością wielkiego psa-widmo. Spadkobierca posiadłości sir Henry Baskerville przybywa do świata mglistych mokradeł i mrocznych wrzosowisk, a słynni detektywi mają rozwiązać zagadkę, która od dawna spędza wszystkim sen z powiek. Co więc zdarzy się na skraju wrzosowisk Dartmoor? Czy uda się poskromić tajemniczą siłę, która przez 200 lat pozbawiała życia kolejnych Baskerville’ów?
Ta przesycona atmosferą grozy, prawdziwie gotycka opowieść stworzona przez człowieka zafascynowanego okultyzmem jest chyba najsłynniejszą z serii o detektywie Sherlocku Holmesie. Napisana z ogromnym humorem, pełna tajemniczych zdarzeń, a przy tym opatrzona dużą ilością dialogów jest też świetnym materiałem do słuchania. Lektor Michał Kula w iście mistrzowski sposób prowadzi nas przez tę historię, a muzyka skomponowana specjalnie na potrzeby książki oddaje nastrój upiornego wrzosowiska, na którym wszystko może się zdarzyć...

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Pies Baskerville ów
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: