Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00403 008290 20263100 na godz. na dobę w sumie
Pies Baskerville ów - audiobook
Pies Baskerville ów - audiobook
Autor: Długość nagrania: 06:21:38
Wydawca: Aleksandria Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-031-306-0 Rok wydania:
Lektor: Jakub Sender
Kategoria: audiobooki >> kryminał, sensacja, thriller >> kryminał
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Jaka zagadka stanowi największe wyzwanie dla detektywa? Taka, w której od początku nic się nie zgadza, każdy trop prowadzi donikąd, a wszystko sprzysięga się przeciw prowadzącemu śledztwo.

Im problem jest bardziej zawiły, tym bardziej Sherlock Holmes czuje się podekscytowany. Jak rasowy rumak dźgnięty ostrogą spina się do walki z godnym przeciwnikiem. A sprawa śmierci sir Charlesa Baskerville’a od początku zaciekawiła najsłynniejszego mieszkańca Baker Street.
Mroczna legenda i tajemnicza klątwa, milionowy testament, spadkobierca zza oceanu, straszliwa bestia ukryta na moczarach i zbiegły morderca – czy trzeba było czegoś więcej, by nakłonić światowej sławy detektywa do zajęcia się sprawą?
Każdy szanujący się miłośnik kryminałów nazwisko wirtuoza skrzypiec, solidnego boksera i namiętnego palacza fajki, Sherlocka Holmesa, zna niemal od czasów, kiedy posiadł umiejętność składania liter, niemniej jednak historia demonicznego potwora godna jest wielokrotnego odświeżania w pamięci. I zawsze da się z niej wyłowić jakiś nowy szczegół, bez końca rozkoszując się nieubłaganą logiką rozumowania i wszechstronną wiedzą bohatera. A czytelnik, który znajduje się dopiero na początku emocjonującej drogi, u kresu której czekają zmagania z profesorem Moriartym, może potraktować „Psa Baskerville’ów” jako uwerturę do znajomości z Conan Doyle'em i łechcący podniebienie aperitif przed wspaniałym posiłkiem dla ducha.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Pies Baskerville ów
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: