Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00149 003028 18774994 na godz. na dobę w sumie
Pollyanna - audiobook
Pollyanna - audiobook
Autor: Długość nagrania: 06:25:52
Wydawca: Promatek Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-183-451-9 Rok wydania:
Lektor: Magdalena Waligórska
Kategoria: audiobooki >> dla dzieci i młodzieży >> dla dzieci >> literatura przygodowa
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Czy panna Polly, jedna z najbardziej zgorzkniałych kobiet na świecie, mimo zaawansowanego wieku może się jeszcze zmienić? Jej siostrzenica Pollyanna z pewnością będzie chciała to sprawić.

Pollyanna po śmierci swojego ukochanego ojca wyjeżdża do małego miasteczka, gdzie opiekę nad nią ma przejąć oschła i zgryźliwa ciocia Polly. Mimo wielu przykrych doświadczeń dziewczynka pozostaje pogodna i zawsze chętna do pomocy. W ciężkich chwilach pomaga jej zabawa w radość. Potrafi cieszyć się ze wszystkiego, nawet z kar, bo przecież z każdego ciężkiego doświadczenia można uczynić pożyteczną lekcję życia.
Dzięki niezwykłej osobowości zmienia wiele w życiu mieszkańców całego miasteczka. Niczym dobra wróżka wędruje od domu do domu i szerzy tam dobro. Poznaje hipochondryczną panią Swann, dziesięcioletniego sierotę Jimmy’ego Beana, doktora Chiltona, który wyraźnie unika jej ciotki. Niespodziewanie odkrywa pewną głęboko skrywaną tajemnicę.
„Pollyanna” to przejmująca opowieść o głęboko skrywanych lękach, samotności i bezinteresownej dobroci pomoże zdystansować się do własnych problemów. To jedna z najpopularniejszych książek dla dzieci i młodzieży oraz wyjątkowa pozycja na rynku audiobooków. W interpretacji aktorki Magdaleny Waligórskiej słucha się jej znakomicie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Pollyanna
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: