Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00367 005040 15192853 na godz. na dobę w sumie
Przywództwo i oszukiwanie samego siebie. Jak uwolnić się z pułapki uprzedzeń? - audiobook
Przywództwo i oszukiwanie samego siebie. Jak uwolnić się z pułapki uprzedzeń? - audiobook
Autor: Długość nagrania: 06:21:32
Wydawca: MT Biznes Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7746-415-1 Rok wydania:
Lektor: Robert Michalak
Kategoria: audiobooki >> ekonomia, biznes, finanse
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Czym jest oszukiwanie samego siebie? W jaki sposób zabija możliwość OSIĄGANIA? Co można z tym ZROBIĆ?   

Od czasu pierwszego amerykańskiego wydania w roku 2000  Przywództwo i oszukiwanie samego siebie jest fenomenem, o którym mówią wszyscy. Z roku na rok sprzedaż rośnie, a książka cieszy się niesłabnącą popularnością – została wydana w ponad dwudziestu językach. Poprzez opowieść o człowieku stawiającym czoło wyzwaniom w życiu zawodowym i rodzinnym – którą każdy może odnieść do siebie – autorzy pokazują, jak sami czynimy siebie ślepymi na prawdziwe motywy oraz nieświadomie sabotujemy skuteczność własnych dążeń do sukcesu i szczęścia. Zawarta w niniejszym, poprawionym wydaniu historia jest jeszcze bardziej fascynująca. Autorzy, wykorzystując obszerną korespondencję, jaką przez lata otrzymywali od swoich czytelników, wzbogacili książkę o nowy rozdział. Pokazują w nim, jak na wiele rozmaitych sposobów czytelnicy wykorzystywali Przywództwo i oszukiwanie samego siebie w doskonaleniu swojego życia oraz miejsca pracy – w dziedzinach takich jak: 

Przeczytaj tę niezwykłą książkę i odkryj to, czego nauczyły się już miliony – jak nieustannie wykorzystywać nasze wrodzone zdolności do wyraźnej poprawy osiąganych przez nas wyników i naszych relacji.

The Arbinger Institute pomaga organizacjom, rodzinom, osobom i społecznościom na całym świecie w radzeniu sobie z mało znanym, ale bardzo powszechnym problemem samooszukiwania się. Instytut, obejmujący swoją działalnością cały świat, prowadzony jest przez swoich założycieli: Jamesa Ferrella, Duane’a Boyce’a, Paula Smitha i Terry’ego Warnera. Jego siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych, jednak Arbinger działa w obu Amerykach, w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Indiach, Oceanii i Azji.


Od lat znam to, co robi Arbinger Institute. Ich idee są głębokie, a skutki dla organizacji daleko idące i wszechogarniające. Książka jest idealnym wprowadzeniem do materiałów Arbinger. Jest intrygująca i świeża, łatwa w czytaniu i wypełniona wnikliwymi obserwacjami. Nie potrafię lepiej wyrazić, jak bardzo ją polecam.
Stephen R. Covey, autor książki 7 nawyków skutecznego działania
 

Nie daj się zwieść tytułem – to książka dla każdego. Od tej pory nie potrafię już myśleć o swoim życiu tak, jak kiedyś.
Jack Anderson, felietonista i laureat Nagrody Pulitzera

Podzieliłem się ideami z tej książki ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Pojęcia przedstawione w tej książce mają potężną moc. Stanowią fundament sukcesu na boisku, w biurze, a nawet, co najważniejsze, w domu. Przeczytaj tę książkę, a zrozumiesz, co mam na myśli.
Steve Young, gwiazda amerykańskiego footballu, podwójnie wyróżniony tytułem Most Valuable Player

Fascynująca, zmuszająca do myślenia i wnikliwa. Ta książka to ostatni dzwonek dla tych, którzy myślą, że dobrze radzą sobie z ludźmi i lektura obowiązkowa dla tych, którzy myślą, że powinni się poprawić. Gdy zacząłem czytać, nie mogłem przestać.
Steven C. Wheelwright, Profesor i Senior Associate Dean, Harvard Business School

Relacje międzyludzkie, a nie ludzie jako tacy, są warunkiem sukcesu organizacji. Odkrycie filozofii Arbingera wyjaśniło mi wiele niepowodzeń w moim życiu prywatnym i zawodowym, i dało mi inspirację do pozytywnych zmian. Teraz chcę też pomóc innym.
Kristina Dąbrowska Haugsand, abringer.pl

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Przywództwo i oszukiwanie samego siebie. Jak uwolnić się z pułapki uprzedzeń?
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: