Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00290 004932 18971469 na godz. na dobę w sumie
Skarbiec myśli, czyli jak myślą pieniądze? - audiobook
Skarbiec myśli, czyli jak myślą pieniądze? - audiobook
Autor: Długość nagrania: 51 min
Wydawca: The Black Horse Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-65391-18-6 Data wydania:
Lektor: Krystian Wyszomirski
Kategoria: audiobooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak myślą ludzie sukcesu? Jakie podejmują każdego dnia czynności? Jak wygląda ich życie i co robią, aby osiągnąć szczyty kariery? Jaki muszę zrobić pierwszy krok, aby stać się jednym z nich? A może zastanawiałeś się kiedykolwiek ile razy dziennie przez Twoje nastawienie odsuwasz się od odniesienia kolejnego sukcesu lub jak wiele zależy od pierwszej myśli zaraz po otwarciu oczu? Dzięki temu nagraniu rozpoczniesz swoją drogę. Zawarta w nim wiedza oraz praktyczne ćwiczenia pomogą Ci zrozumieć „jak myślą pieniądze!” – czyli jak myślą i funkcjonują ludzie sukcesu. Nauczysz się jak utrzymać na dłużej pozytywne myśli, które przełożą się na Twoją motywację oraz produktywność. Praktyka pomoże Tobie usystematyzować wiedzę na temat celów, wartości życiowych oraz samego siebie – zrobisz pierwsze kroki do zbudowania silnej i niezależnej osobowości.

Dzięki tej publikacji poznasz mechanizmy myśli i procesy, jakie towarzyszą nam w życiu codziennym jak i w życiu zawodowym. Poznasz techniki, które pozwolą Ci zmienić swoje myślenie, nawyki. Dzięki wiedzy, która została podparta autorskimi ćwiczeniami zwiększy się Twoja efektywność i motywacja. Dowiesz się także, czym tak naprawdę są tytułowe pieniądze i jak dzięki ich myślom możesz kreować swoją rzeczywistość, jak nastawić się na sukces i odrzucić negatywne myśli, jednocześnie zwiększając swoją produktywność i samodyscyplinę. Rozwiniesz także swoje pole, jeżeli chodzi o Twoje cele i harmonijne działania w trakcie dnia. Poznasz, czym są życiowe wartości i jak wpływają one na Twoje decyzje. Zapraszam Cię do zapoznania się ze Skarbcem Myśli, – czyli sposobem myślenia ludzi sukcesu.KILKA SŁÓW O AUTORZE:Witaj! Nazywam się Krystian Wyszomirski. Z powołania i z zamiłowania jestem Trenerem Rozwoju Osobistego. Moją misją jest pokazanie ludziom, że blokady są tylko w naszych głowach, a życie leży w naszych rękach. Przez praktykę, narzędzia pragnę, aby moi klienci doświadczyli już podczas pierwszych godzin pracy ze mną możliwości, jakie daje rozwój osobisty. Moje szkolenia oparte są o doświadczenie, które nieustannie powiększam od 2008 roku. Moja praca jest jednocześnie moją pasją, wykonuję ją z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem dbając przy tym o dobro każdego z moich klientów. Moją nauczycielką oraz mentorką jest Anna Kopciowska, światowej sławy Coach, Trener Rozwoju Osobistego, Lider Coachingu w Polsce, założycielka Pierwszej w Polsce Praktycznej Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego TIME FOR CHANGES. Autorytetami w rozwoju osobistym są dla mnie Brian Tracy, Anthony Robbins. Rozwój Osobisty towarzyszył mi od najmłodszych lat, interesowałem się nim bardzo podobnie jak pracą z ludźmi. Jedna decyzja i jeden dzień zadecydowały o wszystkim – postanowiłem podjąć działanie i spróbować czegoś nowego i wreszcie zrobić coś dla siebie. Podjąłem decyzję i zacząłem realizować swoje marzenia. Problemy zamieniły się w wyzwania, marzenia w cele i w rzeczywistość.W roku 2012 opracował autorską metodę pracy z osobowością ludzką, emocjami oraz podświadomością tworząc program rozwojowy ART.FACTORY. Działa także aktywnie jako psycholog koloru w osobowości oraz w architekturze.

Opiera się o innowacyjne i własne metody pracy tak, aby z każdego z klientów wydobyć jak największy potencjał podchodząc do każdego z nich z indywidualnym podejściem, co ma przełożenie na szybki rozwój danej osoby.

Pracuje z nauczycielami, artystami, przedsiębiorcami pomagając rozwijać im ich ścieżkę zawodową oraz ścieżkę kariery dzięki programowi „Od wizji do sceny” oraz „It’s for SCHOOLS!”

W roku 2014 podjął się nauki w Pierwszej w Polsce praktycznej Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego TIME FOR CHANGES, której założycielką jest Anna Kopciowska. Dzięki nauce w szkole i niezwykłemu dążeniu do celu zrealizował jedno ze swoich marzeń – bycie Trenem. Nabył tam także umiejętności Coacha oraz inne potrzebne do tego zawodu umiejętności.

8 Sierpnia 2015 roku przystąpił do ostatniego egzaminu Trenerskiego tym samym zdając go i uzyskując tytuł Trenera Rozwoju Osobistego III stopnia. Jak sam mówi – to dopiero początek jego ścieżki a wstąpienie do szkoły było jednym z większych przełomów w jego życiu.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Skarbiec myśli, czyli jak myślą pieniądze?
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: