Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00533 006383 20588360 na godz. na dobę w sumie
Słońce Twojego sekretu - audiobook
Słońce Twojego sekretu - audiobook
Autor: Długość nagrania: 02:26:13
Wydawca: RTCK Wydawnictwo Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-485-505-4 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: audiobooki >> religie, wierzenia, sprawy duchowe >> religie i wyznania
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Na czym polega wyjątkowość kobiet? Gdzie znaleźć źródło urody? Jak zdobyć mężczyznę? Jak budować trwałe i zdrowe relacje? Tego dowiemy się z seminarium, które czerpie swą moc z bogactwa Biblii.

„Kobiety są wyjątkowe. To wiadomo. Ale co zrobić, żeby dostrzegli to ci, na których zależy nam najbardziej? Skąd bije źródło naszego prawdziwego światła, wobec którego mężczyzna nie może pozostać obojętny? Barwne i ekspresyjne wykłady Ojca Fabiana prowadzą do zaskakujących refleksji. Zapnijcie pasy, bo to będzie niezła jazda...” – Małgorzata Kożuchowska

„Chcę w tym seminarium zaprosić każdą kobietę do podróży ku sekretnym zakamarkom jej wnętrza, do podróży samopoznania. Kobiety często szukają informacji o sobie, o swoich pragnieniach, namiętnościach, nadziejach na zewnątrz, podczas gdy całą wiedzę konieczną do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie życia noszą w sobie. Potrzebują tylko przewodnika, który potrafi przez meandry sprzeczności, pytań i zdziwień doprowadzić je do samego wewnętrznego źródła ich istoty, a następnie nauczyć, jak odkryte tam światło i siłę wydobyć na zewnątrz.
«Słońce Twojego Sekretu» to seminarium poświęcone relacjom romantycznym, miłości, związkom z mężczyznami, ale jego podstawa – odkrycie fundamentu swojego jestestwa, który nazywam wewnętrznym światłem albo po prostu osobistym słońcem kobiety – pozwoli każdej uczestniczce nauczyć się także wiele na temat np. emocjonalnych źródeł fizycznej urody czy budowania zabójczo silnej pewności siebie.
«Kim jest ta, która świeci z wysoka jak zorza, piękna jak księżyc, jaśniejąca jak słońce, groźna jak uzbrojona armia? Kim jest ta, która przybywa z pustyni wsparta na swym ukochanym?» – pyta autor Pieśni nad Pieśniami (Pnp 6,10;8,5).
Ja zaś odpowiadam: to TY!” – o. Fabian Błaszkiewicz SJ

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Słońce Twojego sekretu
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: