Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00038 002933 18776026 na godz. na dobę w sumie
Smok Wawelski - audiobook
Smok Wawelski - audiobook
Autor: Długość nagrania: 00:07:08
Wydawca: Promatek Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-838-790-545-3 Rok wydania:
Lektor: Bartosz Kopeć
Kategoria: audiobooki >> dla dzieci i młodzieży >> dla dzieci >> bajki, legendy, podania, mity
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Smok Wawelski był pewny, że żaden, nawet najwaleczniejszy, rycerz nie zdoła go pokonać. Niewielu śmiałków miało odwagę rzucić wyzwanie bestii, ale w końcu znalazł się ktoś od niej sprytniejszy...

„Smok Wawelski” to doskonale znana wszystkim legenda, którą wielu dorosłych wspomina jako jedną z najbardziej fascynujących historii usłyszanych w dzieciństwie. Teraz także ich dzieci zapomną o całym świecie, śledząc losy króla Kraka i jego kłopotliwego sąsiada zamieszkującego pobliską grotę. Straszny potwór bez trudu radził sobie z kolejnymi śmiałkami, którzy rzucali mu wyzwanie, i coraz bardziej rósł w siłę. Czy wreszcie znalazł się ktoś, kto położył kres panoszeniu się okrutnej bestii?
Lekka i oryginalna interpretacja Bartosza Kopecia, aktora częstochowskiego Teatru im. A. Mickiewicza, nadaje świeżości i blasku słynnej legendzie, zaadaptowanej przez Magdalenę Kuczyńską. Współczesny artysta oraz poczytna pisarka udowadniają, że mimo upływu czasu historia ta wciąż może zaciekawiać i rozbudzać wyobraźnię. Różnorodne podkłady muzyczne i interesujące efekty dźwiękowe pozwolą dzieciom odczuć każdy szczegół bajkowego świata i przeżywać niezapomniane przygody razem z bohaterami niezwykłej opowieści.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Smok Wawelski
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: