Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00167 003465 18771931 na godz. na dobę w sumie
Umysł lidera - audiobook
Umysł lidera - audiobook
Autor: Długość nagrania: 11:46:33
Wydawca: Aleksandria Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-031-313-8 Rok wydania:
Lektor: Jakub Kosiniak
Kategoria: audiobooki >> ekonomia, biznes, finanse >> administracja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Jeden z pierwszych na polskim rynku poradników ujmujących całościowo zagadnienia z dziedziny zarządzania i kierowania zasobami ludzkimi, adresowany do liderów i osób ze świata biznesu.

Menedżerowie, szczególnie na starcie, muszą szybko odnaleźć się w nowej roli – efektywnie rozwijać umiejętności skutecznego zarządzania zespołem, nawiązywania relacji z podwładnymi oraz tworzenia sieci kontaktów biznesowych. Jeśli chcą osiągać dobre rezultaty, powinni też dobrze rozumieć siebie, swoje cele i priorytety.
Do tych wszystkich, głodnych sukcesu i spragnionych sławy, kieruje swą książkę Iwona Majewska-Opiełka. Doświadczony szkoleniowiec, psycholog, doradca kadry kierowniczej w kraju i zagranicą podpowiada, jak w pełni wykorzystywać swoje kompetencje i predyspozycje.
Autorka, która może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem pracy w międzynarodowych korporacjach, wielokrotnie obserwowała zawrotne kariery i spektakularne porażki biznesmenów na Zachodzie. Treść swojego poradnika przystosowała do potrzeb polskich odbiorców, aby wszelkie porady mogli zastosować w praktyce. Niniejsze nagranie zawiera pełen tekst książki. Czyta ją aktor teatralny i filmowy Jakub Kosiniak.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Umysł lidera
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: