Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00364 008551 20925945 na godz. na dobę w sumie
Whitney, którą znałem - audiobook R
Whitney, którą znałem - audiobook
Autor: , Długość nagrania: 05:40:00
Wydawca: Sound Tropez Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-63885-04-5 Data wydania:
Lektor: Wojciech Żołądkowicz
Kategoria: audiobooki >> dokument, literatura faktu, reportaże
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Głęboko osobisty, autentyczny portret Whitney Houston nakreślony przez jej wieloletniego przyjaciela, który towarzyszył wokalistce zarówno w chwilach triumfu, jak i w trudnych momentach życia.

BeBe Winans jest wokalistą, twórcą piosenek i producentem muzyki R&B i gospel, który nagrywał z takimi artystami jak Stevie Wonder czy Whitney Houston. Zdobył mnóstwo nagród branżowych, w tym m.in. cztery razy nagrodę Grammy. Miał swój własny program radiowy, występował zarówno w filmach, jak i w teatrze. W 1987 r. założył duet wraz ze swoją siostrą CeCe Winans, który stworzył wiele hitów i albumów nagrodzonych platynowymi płytami.

Pomiędzy pierwszym spotkaniem Bebe Winansa z Whitney Houston w 1985 r. a dniem pogrzebu wokalistki, na którym wokalista wygłosił słynną, poruszającą mowę, rozkwitła między nimi głęboka i jedyna w swoim rodzaju przyjaźń. Uważali się za rodzinę w dosłownym tego słowa znaczeniu. Niezwykle osobista kolekcja wspomnień, którą oferuje nam w swej książce autor, pozwala zobaczyć, jaka Whitney była na co dzień.

Przez większą część kariery piosenkarka była dla wszystkich zagadką, nieodkrytą tajemnicą. Biografia Whitney napisana przez Winansa daje nam szansę na zrozumienie tej niezwykłej wokalistki. Opowiada on o głęboko poruszających chwilach z życia przyjaciółki, jej artystycznych triumfach i chwytającej za serce rzeczywistości, która doprowadziła piosenkarkę do zguby.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

alison-2.blogspot.com Moje książki...: Whitney, którą znałem

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Whitney, którą znałem
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: