Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00288 005032 18971171 na godz. na dobę w sumie
Winning znaczy zwyciężać - audiobook
Winning znaczy zwyciężać - audiobook
Autor: , Długość nagrania: 14:09:37
Wydawca: Studio Emka Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-377-377-9 Rok wydania:
Lektor: Michał Maciejewski
Kategoria: audiobooki >> ekonomia, biznes, finanse >> rynek pracy
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Poradnik będący zarówno traktatem filozoficznym na temat praktyk biznesowych, jak i przejrzystym podręcznikiem napisanym z wielką otwartością i optymizmem. Skarbnica wiedzy dla każdej firmy.

Jack Welch stara się trafić do ludzi ze wszystkich szczebli hierarchii organizacyjnej w firmach małych i dużych. Odbiorcami jego publikacji są szeregowi pracownicy, menedżerowie projektów, dyrektorzy generalni, absolwenci MBA.
Poradnik jest podzielony na trzy części. Pierwsza opisuje firmę od środka – przywództwo, wyłanianie zwycięzców i doprowadzanie do zmian. Druga otwiera się na zewnątrz: opisuje konkurencję, zawiera rozdziały m.in. o strategii, fuzjach i six sigma. Ostania dotyczy kariery zawodowej – od szukania dla siebie odpowiedniej pracy po osiąganie równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym.
Atutem poradnika są ciekawostki, anegdoty oraz filozoficzne rozważania. Welch potrafi przykuć uwagę swoim optymizmem, bezkompromisową argumentacją i szczerością. Podsuwa niebanalnie praktyczne rozwiązania problemów, które znakomicie motywują do działania.

„Gdy rozmawiasz z Jackiem Welchem o zarządzaniu, pomieszczenie wypełnia się jego pasją i energią. Podobne doświadczenie przynosi czytanie «Winning». Nie potrzeba już żadnej innej książki o zarządzaniu” – mówi wielki Warren E. Buffet. A Bill Gates dodaje: „Przydatna dla wszystkich pragnących sukcesu – od absolwentów college’ów po dyrektorów generalnych. Bo «Winning» to swoista mapa drogowa nie tylko dla prezesów wielkich firm. W znacznej mierze adresowana jest do ludzi walczących na linii ognia w pierwszym szeregu. Jej celem jest niesienie pomocy ambitnym ludziom przepełnionym pasją, bez względu na stanowisko, jakie zajmują. To biblia ludzi biznesu. A biznes jest grą. Zwyciężać w tej grze to czysta przyjemność”.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Winning znaczy zwyciężać
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: