Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00294 004771 14871405 na godz. na dobę w sumie

autor: Mirek Konieczny

NOWOŚCI dodane od twojej poprzedniej wizyty: +4
2017-06-10
Basquiat - Czarny Picasso - ebook/epub
Basquiat - Czarny Picasso - ebook/epub
Mirek Konieczny-32%
EBOOKOWO

Mirosław Konieczny: 'BASQUIAT – CZARNY PICASSO' czyli przyczynek do badań terenowych nad jakością heroiny w NY, w okresie schyłkowego Andy'ego Warhola, w trzech aktach prozą, z kwaśnym Intro.

Mirosław Konieczny - ostatni hippis PRL-u, od dwudziestu lat niepełnosprawny, opisuje w powieściach stracone pokolenie polskich free-menów uzależnionych od narkotyków.

O czym jest sztuka teatralna 'BASQUIAT – CZARNY PICASSO'...

2012-10-18
Moja wielka miłość - ebook/epub
Moja wielka miłość - ebook/epub
Mirek Konieczny
Wydawnictwo e-bookowo

Dlaczego wielka miłość? Bo wielką może być tylko miłość nieszczęśliwa, miłość bez happy endu, kiedy trzeba tej drugiej osobie pozwolić odejść, choć serce krwawi, a wnętrzności rozrywa miecz Ananke – bogini Losu – który sobie sam wybrałem, bo nie chciałem zniszczyć życia tej drugiej najukochańszej istocie pod słońcem.

Czy miłość ćpuna może być wielka...

Mój dekalog - ebook/epub
Mój dekalog - ebook/epub
Mirek Konieczny
Wydawnictwo e-bookowo

Czy ktoś z was chciałby pójść do piekła? Oczywiście – połowa z was odpowie, że tak, że w piekle jest fajnie i świetne imprezy jakie wystawia Lucyfer, że najlepsze laski już tam są i można pić i ćpać do woli. Otóż – ćpać. To słowo wywołuje u wszystkich dziwne dreszcze – na tyle przyciąga, co i odpycha. Połowa z was, gdyby miała tylko okazję, to by przyćpała – a jeśliby to nie wiązało...

2012-09-24
Sen o Victorii - ebook/pdf
Sen o Victorii - ebook/pdf
Mirek Konieczny-29%
E-bookowo
Książka ta to zapis historii postaci, które w szybkim tempie stają się mitologicznymi, i które niedługo staną się obiektem badań naukowych. W odróżnieniu od obecnego czasu inwazji wirtualnej, kiedy to emocje kupuje się na DVD, a po zakończeniu seansu wraca do swojego obliczalnego i nudnego życia, świat bohaterów powieści 'Sen o Victorii' był światem mocnym i prawdziwym. Warto więc ubiec filmowców...