Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00241 018491 8828299 na godz. na dobę w sumie

Blogerzy Cyfroteki

Ranking współpracujących blogów zawierających recenzje książek publikowanych w Cyfrotece.

Ulubieni autorzy Najnowsze recenzje

Honorowa patronka tego działu - Pierwsza Blogerka Cyfroteki Karriba

Moda na czytanie
Moda na czytanie
Karriba+74
www.karriba.pl

Od kiedy prowadzisz bloga? - Dokładnie od 25 lipca 2012 roku :) Jakie jest Twoje największe osiągnięcie w blogosferze? - Naprawdę nie mam pojęcia :) Wiele rzeczy, które dzieją się wokół mojego bloga bardzo mnie cieszy, np. popularność cyklu Oko w oko czy to, że parę miesięcy temu udało mi się przejść na własną domenę. Jednak za swój największy sukces uważam chyba fakt, że regularnie mnie odwiedzacie - po prostu. Dziękuję :)
Od jak dawna książki są Twoją pasją? - Czytam odkąd pamiętam. Skłamałabym, gdybym w tym miejscu napisała coś innego. Tyle że w różnych okresach mojego życia książki odgrywały inną rolę. Czasem były bardzo ważne, a czasem mniej ważne. Tak się składa, że teraz są moim "dzień dobry" i "dobranoc". A wszystko przez bloga! :) Twoje "JA" w kilku słowach. - Moje JA jest bardzo głośne i bardzo rozgadane, w kilku słowach nie dałoby się o nim nic powiedzieć :))

Ulubione blogi Cyfroteki (pierwsza dziesiątka wg ilości ocenionych książek):

Myśli i słowa wiatrem niesione
Myśli i słowa wiatrem niesione
Anna Rychlicka+404
soy-como-el-viento.blogspot.com

W blogosferze jestem obecna od wielu lat. Najwyraźniej jednak, potrzebowałam sporo czasu, żeby założyć własny kącik, w którym będę dzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi literatury, filmu i tego, co w danej chwili mnie zainteresuje.

Znajdziecie tu krótkie notki, dłuższe teksty, trochę muzyki, zdjęć oraz rankingów i zestawień, do których mam słabość.

Dowolnik
Dowolnik
Agnes+330
mcagnes.blogspot.com

Mój blog teraz przede wszystkim pełni funkcję notatnika, gromadzę tu wrażenia z przeczytanych lektur. Bo mam dziurawą głowę i za rok już nie będę pamiętać, o czym jest ta czy tamta książka, albo czy warto po tego czy owego autora sięgnąć jeszcze raz czy też niekoniecznie. Ruch na blogu cieszy, bo dyskusje są cenne i pouczające, ale nie to jest priorytetem. Ba, w statystyki prawie nie zaglądam.

Klub A+A. Ambrose i Andrew Vysotsky
Klub A+A. Ambrose i Andrew Vysotsky
Ambrose i Andrew Vysotsky+313
klub-aa.blogspot.com

Znajdziecie tutaj książki które sami przeczytaliśmy, które zdecydowanie uznaliśmy za godne polecenia, i które krótko opisaliśmy. Oczywiście, jak wszystko poza naukami ścisłymi, tak i oceny nasze są subiektywne. Mają jednak tę jedną zaletę w porównaniu do list bestsellerów, reklam i innych podobnych źródeł, z których czerpiemy informacje przed wyborem następnego czytadła, iż my nie jesteśmy zainteresowani w wywyższeniu jednych książek nad inne, jeśli nie są po prostu w naszej ocenie lepsze.

W świecie słów - horror, kryminał, thriller
W świecie słów - horror, kryminał, thriller
Paulina Król+268
wswiecieslow.blogspot.com

Urodziłam się w Halloween, roku pańskiego 1985. Obecnie mieszkam u wrót Puszczy Białowieskiej. Pochodzę ze Stalowej Woli, studia ukończyłam w Poznaniu. Z wykształcenia jestem leśnikiem, z pasji entomologiem, ale przede wszystkim jestem wielbicielem literatury i niespełnionym artystą. Ten blog to jest mój kawałek podłogi. Nie jestem profesjonalnym recenzentem, tylko czytelnikiem. Moje recenzje NIE są obiektywne. Czasami krytykuję, ostro. Czasami - wychwalam pod niebiosa.

Literaturomania
Literaturomania
Wiki+258
literaturomania.blogspot.com

Mam na imię Weronika, mam 28 lat. Jestem absolwentką Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim o specjalizacji wydawniczo-edytorskiej oraz studiów podyplomowych z Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego na UJ.
Uwielbiam kryminały, thrillery medyczne, horrory i literaturę kobiecą. Moi ulubieni pisarze to: Robin Cook, Paulo Coelho, Stephen King, Agatha Christie, Arthur Conan Doyle, Monika Szwaja.

Korci mnie czytanie...
Korci mnie czytanie...
Kornelia Pikulik-Czyż+241
korcimnieczytanie.blogspot.com

Kocham czytanie, kocham książki, ich zapach i dotyk...
Zapraszam wszystkich moli książkowych do zaglądania na mój blog i dzielenia własnymi spostrzeżeniami, refleksjami i planami czytelniczymi.

Moje książki...
Moje książki...
Alison-2+188
alison-2.blogspot.com

Z wykształcenia ekonomistka. Pisze, bo ma własne zdanie i lubi nim dzielić się z innymi.

... bo miłość do książek jest zaraźliwa ;)
... bo miłość do książek jest zaraźliwa ;)
Iwona S.+187
ja-ksiazkoholik.blogspot.com
Nazywam się Iwona, na chwilę obecną studiuje prawo. Jestem dziewczyną, która chciałaby pokazać otoczeniu, że pomimo ery e-booków i audiobooków, najlepszą wersją jest książka papierowa. Co niektórzy twierdzą także, że młode pokolenie stroni od czytanie, ponieważ nie jest modne i nie idzie z duchem czasu. Cóż, prowadząc ten blog chciałabym wszystkim tym twierdzeniom zaprzeczyć, bo nie ma nic lepszego od czytania tradycyjnej książki :) Z wielką chęcią zamieszkałabym w bibliotece lub jakiejś księgarni, gdzie miałabym wszystkiego pod dostatkiem :)
Przy kawie z książką
Przy kawie z książką
Krystian Ka+164
ksiazkaprzykawie.blogspot.com

Mam na imię Krystian, pochodzę z Podkarpacia. Jestem studentem socjologii na jednym z Wydziałów Zamiejscowych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II. Lubię czytać książki niezależnie od gatunku literackiego. Nie spotkałem w swoim życiu książki, która spowodowałaby omijanie danego gatunku szerokim łukiem. Mam nadzieję, że tak zostanie. Lubię dobry film, niekoniecznie ten na podstawie książki. Ponadto lubię pracę zespołową, nie lubię samotności i ciszy. Uwielbiam masło orzechowe, kocham kawę i czekoladę pod każdą postacią.

Magiczny Świat Książki
Magiczny Świat Książki
Miłośniczka Książek+158
magicznyswiatksiazki.pl

Jestem kobietą… żoną… matką. Rocznik – 1983.

Od zawsze kochałam czytać i pisać. To moje największe pasje. Czytam odkąd sięgam pamięcią. Chociaż „czytanie” to może nie do końca trafne określenie. Tak naprawdę ja pochłaniam książki, jedną po drugiej, bez końca. Nie potrafię przeżyć jednego dnia bez sięgnięcia po jakąś powieść i przeczytania chociażby kilku stron.


Ulubieni autorzy Blogerów Cyfroteki (minimum dwie recenzje):


Najnowsze recenzje i opinie (trzydzieści ostatnio dodanych):


Najlepsze blogi Ulubieni autorzy