Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00088 003692 18672058 na godz. na dobę w sumie
Français Présent - e-wydanie - lipiec-wrzesień 2020
Français Présent - e-wydanie - lipiec-wrzesień 2020
Numer: lipiec-wrzesień 2020 Archiwum publikacji: numery archiwalne
Wydawca: Colorful Media Język publikacji: polski
ISSN: 2080-055X Data wydania:
Lektor:
Kategoria: e-prasa >> edukacja
Porównaj ceny (wydanie papierowe, wydanie cyfrowe).

Français Présent to kwartalnik tworzony przez francusko-polski zespół specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka francuskiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym.

Co trzy miesiące nowe tematy 

Dzięki regularności, z jaką ukazuje się Français Présent, nauka jest ciekawa, ponieważ artykuły dotyczą bieżących wydarzeń i aktualnych tematów, a także poruszają zagadnienia związane z konkretną porą roku. W ten sposób nasi Czytelnicy, szkoląc język francuski, poszerzają jednocześnie swoją wiedzę dotyczącą nie tylko krajów i regionów francuskojęzycznych, ale także wielu innych dziedzin, takich jak technika, psychologia, polityka, muzyka czy sport. 

Przyjemne uzupełnienie nauki 

Każdy numer dostarcza wielu interesujących tekstów mogących służyć zarówno do samodzielnej nauki, jak i pracy w grupie, z nauczycielem. Nasi Czytelnicy to osoby uczące się indywidualnie języka francuskiego oraz nauczyciele i lektorzy, którzy wykorzystując Français Présent w nauczaniu, uatrakcyjniają w ten sposób zajęcia.

Słownictwo do każdego tekstu 

Magazyn jest ciekawym urozmaiceniem nauki języka francuskiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Może być pomocny zarówno osobom, które uczą się w sposób systematyczny, jak i wszystkim tym, którym zależy na odświeżeniu swoich umiejętności językowych i poszerzeniu zasobu słownictwa. Słownictwo, które zostało opracowane do tekstów, pomoże w pełni zrozumieć tekst - Czytelnik nie musi więc korzystać ze słownika, a zaoszczędzony czas może przeznaczyć na naukę nowo poznanych słówek. 

Uniwersalna Tematyka 

Oprócz bieżących tematów, nasi Czytelnicy znajdą w magazynie tematy uniwersalne, niezależne od pory roku czy też aktualnych wydarzeń. Są to zagadnienia często poruszane podczas matury i innego rodzaju egzaminów (np.: życie szkolne, rodzina, czas wolny, zdrowie, ochrona środowiska, media, środki transportu), a wszystko to w odniesieniu do współczesnego świata.


Darmowy fragment publikacji:
Gdzie kupić całą publikację:

Français Présent - e-wydanie
Numer:
lipiec-wrzesień 2020

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również: