Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00112 003690 18672043 na godz. na dobę w sumie
NOWE INFO - e-wydanie - 12/2020
NOWE INFO - e-wydanie - 12/2020
Numer: 12/2020 Archiwum publikacji: numery archiwalne
Wydawca: Wydawnictwo Lokalne „Echo Maksmedia” Sp. z. o.o. Język publikacji: polski
ISSN: 2451-3873 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: e-prasa >> polityka, społeczno-informacyjne
Porównaj ceny (wydanie papierowe, wydanie cyfrowe).

Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć co dzieje się w Tychach oraz w gminach powiatów: bieruńsko-lędzińskiego, mikołowskiego i pszczyńskiego – kup dwutygodnik „Nowe Info”. Tu znajdziesz autorskie artykuły o sprawach, których inni unikają.

„Nowe Info” walczy o jawność życia publicznego, pisze o wszelkich społecznych patologiach, w tym korupcji i nepotyzmie. Gazeta odkrywa również lokalną historię, prezentuje ciekawych ludzi i ich pasje. Promuje kulturę, a na pięciu stronach opisuje wydarzenia sportowe.

„Nowe Info” to w pełni niezależna i opiniotwórcza gazeta. Gwarancją tej niezależności jest fakt, że wszelkie decyzje podejmują w gazecie dziennikarze, którzy są jej właścicielami. To doświadczeni żurnaliści o długoletniej praktyce. Ich artykuły są nagradzane w ogólnopolskich prestiżowych konkursach dziennikarskich. Zawsze byli blisko ludzi, służąc im pomocą. Zawsze bacznie patrzyli na ręce wszelkiej władzy. To istotny głos broniący wolności słowa, a więc wypełniający podstawowy dziennikarski obowiązek.


Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

NOWE INFO - e-wydanie
Numer:
12/2020

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również: