Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00477 006077 18982339 na godz. na dobę w sumie
Omnibus wakacyjny - ćwiczenia umysłowe dla dorosłych - Wydanie specjalne Polityki - e-wydanie - 2011
Omnibus wakacyjny - ćwiczenia umysłowe dla dorosłych - Wydanie specjalne Polityki - e-wydanie - 2011
Numer: 2011 Archiwum publikacji: numery archiwalne
Wydawca: Polityka Spółdzielnia Pracy Język publikacji: polski
ISSN: 1730-0525OW Data wydania:
Lektor:
Kategoria: e-prasa >> edukacja
Porównaj ceny (wydanie papierowe, wydanie cyfrowe).

W wydaniu specjalnym tygodnika Polityka „OMNIBUS wakacyjny – ćwiczenia umysłowe dla dorosłych”,  podobnie jak w roku ubiegłym, koncepcja zbioru zadań odbiega zdecydowanie od zwykłych zestawów krzyżówek. „Omnibus” i zawiera 70 zadań o różnej skali trudności, podzielonych na 5 kategorii tematycznych: język, logika, wyobraźnia, wiedza i quiz. Autorem „Omnibusa wakacyjnego” jest Marek Penszko, prowadzący Łamiblog na stronie polityka.pl.

Zapraszamy Państwa do drugiej przejażdżki 'Omnibusem wakacyjnym'.
Podobnie jak przed rokiem, na pasażerów naszego wehikułu czeka spora porcja intelektualnego relaksu: sprawdzianów wiedzy, pamięci, umiejętności kojarzenia, treningu wyobraźni i logicznego myślenia. Przyda się też spryt, intuicja i wytrwałość. A wszystko z pożytkiem dla szarych komórek oraz dla dobrego samopoczucia, które wiąże się także z zadowoleniem z małego sukcesu, czyli uporania się z jakimś zadaniem.
Satysfakcja jest, jak wiadomo, większa, jeśli docieramy do celu po pokonaniu przeszkód. Gdy wszystko idzie jak po maśle, sukces cieszy mniej – jeżeli jesteśmy ambitni. 'Omnibus' jest dla ambitnych, ale bez przesady – staraliśmy się, aby przeszkody stawiały umiarkowany opór. A jeśli czasem trafi się twardszy orzech, to – mamy nadzieję – będzie z tego dodatkowy pożytek, bo skłoni to Państwa do bliższego zainteresowania jakimś tematem, do sięgnięcia po encyklopedię lub poszperania w Internecie.


Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Omnibus wakacyjny - ćwiczenia umysłowe dla dorosłych - Wydanie specjalne Polityki - e-wydanie
Numer:
2011

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również: