Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00157 005068 15183339 na godz. na dobę w sumie
RAW w Adobe Photoshop - eprasa - 1/2015
RAW w Adobe Photoshop - eprasa - 1/2015
Numer: 1/2015 Archiwum publikacji: numery archiwalne
Wydawca: AVT-Korporacja Język publikacji: polski
ISSN: 2082-1182 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: e-prasa >> hobby, sport, rozrywka
Porównaj ceny (wydanie papierowe, wydanie cyfrowe).

RAW w Adobe Photoshop to obszerne opracowanie adresowane do początkujących i średnio-zaawansowanych fotografów. W całości poświęcone jest korekcji i kreatywnej edycji zdjęć zapisanych w formacie RAW przy użyciu programów Adobe Photoshop, Adobe Lightroom i Adobe Elements.

Na ponad 200 stronach, w przystępny sposób, odkrywamy tajemnice edycji surowych plików RAW. Tłumaczymy korzyści płynące ze stosowania tego formatu i uczymy, jak maksymalnie wykorzystać ich potencjał. Wydawnictwo podzielone jest na cześć teoretyczną oraz przede wszystkim praktyczną. W kolejnych tutorialach podpowiadamy, jak panować nad ekspozycją i tonacją, profesjonalnie wyostrzać zdjęcia, ratować prześwietlone lub niedoświetlone ujęcia.

Co ważne - do każdego tutorialu przygotowaliśmy również poradnik wideo. Na dołączonej do wydania papierowego płycie DVD znajdziecie ponad 5 godzin nagrań! By dodatkowo ułatwić naukę, na płycie umieściliśmy również pliki treningowe do pobrania, tak by każdy mógł przeprowadzić edycję krok po kroku, dokładnie na tych samych zdjęciach, które wykorzystywane były przez autorów tutoriali.

E-wydanie nie zawiera płyty DVD dołączanej do wydania papierowego.


Darmowy fragment publikacji:
Gdzie kupić całą publikację:

RAW w Adobe Photoshop - eprasa
Numer:
1/2015

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również: