Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00555 012132 20632015 na godz. na dobę w sumie
Raporty Polityki - e-wydanie - Jak zdobyć pracę?
Raporty Polityki - e-wydanie - Jak zdobyć pracę?
Numer: Jak zdobyć pracę? Archiwum publikacji: numery archiwalne
Wydawca: Polityka Spółdzielnia Pracy Język publikacji: polski
ISSN: 1730-0525 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: e-prasa >> polityka, społeczno-informacyjne
Porównaj ceny (wydanie papierowe, wydanie cyfrowe).

Na temat, na który chcemy wiedzieć więcej, który może nas elektryzować, ale też może skłaniać do refleksji. Te założenia przyświecały nam przy tworzeniu naszej najnowszej serii wydawniczej zatytułowanej Dobrze wiedzieć. W jej ramach publikować będziemy – co dwa tygodnie przez najbliższe dwa i pół miesiąca – przygotowane przez naszych autorów Raporty POLITYKI.

Każdy poświęcony będzie wybranemu zagadnieniu i opracowany przy udziale najlepszych ekspertów z danej dziedziny. Każdy stanowić ma swoiste kompendium. Pierwszy Raport, który właśnie trafił do kiosków, odpowiada na pytanie: „Jak dbać o pieniądze?”. Drugi poświęcimy temu, jak zdobyć i utrzymać pracę w naszych niełatwych czasach. Kolejny będzie dotyczył tego, jak i co jeść bez lęku i stresów. Czwarty raport będzie starał się oswoić nasze obawy (atom) i nadzieje (łupki) związane z przyszłością energii. Tematem piątego Raportu POLITYKI będzie homoseksualizm. Kolejne Raporty w przygotowaniu.

Poręczny format oraz rozsądna objętość naszych książek – Raportów (64 do 80 stron) mają ułatwić lekturę w komunikacji miejskiej, w czasie przerwy w pracy, między zajęciami na uczelni, w oczekiwaniu na spotkanie. Raporty POLITYKI będą dostępne zarówno w wersji drukowanej, jak i w postaci e-booków.

Jak napisać porządny życiorys i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Gdzie w Polsce jest praca, a gdzie jej od dawna brakuje? Jak wypadamy na tle naszych sąsiadów? Kto mimo kryzysu wciąż jest poszukiwany w Europie? Jakie kierunki studiów zyskują na atrakcyjności? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w raporcie dotyczącym rynku pracy.

Dziś znalezienie stabilnego i przyzwoicie płatnego zatrudnienia to marzenie wielu Polaków. Nasz kraj wciąż zmaga się z wysokim bezrobociem, które, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach, stało się prawdziwą plagą. Z drugiej strony są zawody, gdzie brakuje specjalistów, bo wielu skorzystało z otwartych granic i znalazło atrakcyjne zatrudnienie w innych krajach należących do Unii Europejskiej. Młodzi Polacy, widząc problemy i dylematy swoich rodziców, zwracają coraz większą uwagę na wybór swojej kariery zawodowej. To m.in. do nich adresujemy tę publikację POLITYKI. Zapraszamy do lektury!


Darmowy fragment publikacji:

Gdzie kupić całą publikację:

Raporty Polityki - e-wydanie
Numer:
Jak zdobyć pracę?

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również: