Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00295 015612 13842028 na godz. na dobę w sumie
Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie - 5/2018 (Praca)
Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie - 5/2018 (Praca)
Numer: 5/2018 (Praca) Archiwum publikacji: numery archiwalne
Wydawca: Agora Język publikacji: polski
ISSN: 1506-9087 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: e-prasa >> psychologiczne
Porównaj ceny (wydanie papierowe, wydanie cyfrowe (-10%)).

Wydanie specjalne cotygodniowego dodatku do sobotniej „Gazety Wyborczej”. Zbiera najlepsze teksty, daje wgląd w przedstawione przekrojowo tematy z różnych dziedzin.

Nowy numer magazynu „Wysokie Obcasy Praca” z Reese Witherspoon na okładce Bohaterką okładki magazynu 'Wysokie Obcasy Praca' jest Reese Witherspoon - amerykańska aktorka i producentka. Gdy Reese zorientowała się, że Hollywood nie ma dla niej ciekawych ról, zamiast narzekać, założyła własną firmę producencką, której główne hasło to „kobietocentryczność”. Jej produkcje zdobyły uznanie w branży, liczne nagrody oraz pół miliarda dolarów zysku.

W najnowszym wydaniu magazynu dr Ewa Jarczewska-Gerc tłumaczy, jak polubić pracę, której nie lubimy, a Wojciech Eichelberger przestrzega - perfekcjonizm szkodzi. Czytelniczki dowiedzą się również, jak radzić sobie z mobbingiem oraz jak przełamywać bariery w nowej pracy.

Redakcja zdradza ile tak naprawdę płacimy za Facebooka,  jak i gdzie można ukończyć kurs IT będąc młodą mamą, przedstawia także autorski przegląd technologicznych nowinek, książek i gadżetów na wakacje.

W numerze pojawią się felietony, m.in. Natalii de Barbaro, Wojciecha Orlińskiego, Piotra Stankiewicza i Amandy Waliszewskiej.

Pismo ma inspirować kobiety i pomagać w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Pierwsze numery zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez ekspertów, jak i czytelników. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Tytuł to odpowiedź na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.


Darmowy fragment publikacji:
Gdzie kupić całą publikację:

Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie
Numer:
5/2018 (Praca)

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również: