Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00409 006009 14646851 na godz. na dobę w sumie
Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie - 5/2019 (Praca)
Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie - 5/2019 (Praca)
Numer: 5/2019 (Praca) Archiwum publikacji: numery archiwalne
Wydawca: Agora Język publikacji: polski
ISSN: 1506-9087 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: e-prasa >> psychologiczne
Porównaj ceny (wydanie papierowe, wydanie cyfrowe (-10%)).

Wydanie specjalne cotygodniowego dodatku do sobotniej „Gazety Wyborczej”. Zbiera najlepsze teksty, daje wgląd w przedstawione przekrojowo tematy z różnych dziedzin.

Bohaterką okładki najnowszego numeru „Wysokie Obcasy Praca” jest po raz pierwszy Polka -Grażyna Piotrowska-Oliwa - prezeska zarządu Virgin Mobile Polska. Była też prezeską Orange, PGNIG i członkinią zarządu PKN Orlen. W wywiadzie opowiada m.in. o drodze na szczyt, o pracy w gigantycznych firmach, pasjach i relacji z mężem: Mam ekspansywną osobowość. Nie lubię się dostosowywać do schematów, schylać karku, tylko dlatego że tak wypada. Wiele osób to drażni.

W magazynie również porady Jessici Bennet o tym, jak zabić w sobie wewnętrzną sabotażystkę oraz pokolenie Z na rynku pracy – czy dogada się z innymi pracownikami? Poza tym wiosenne porządki w cyfrowym świecie, jak zaoszczędzić czas spędzony w sieci i odzyskać wolną wolę – radzi Cal Newport.

Katarzyna Łodygowska, autorka bloga Matkaprawnik.pl o tym, jak dogadać się z pracodawcą w sprawie urlopu. Czy szef może go narzucić, albo odwołać go w każdej chwili? Czy rodzicom przysługują szczególne prawa związane z urlopami?

Czytelnicy dowiedzą się też o fenomenie poranka: jak wygląda poranna ramówka ultramaratończyka, coacha, psychoterapeuty i japońskiej guru porządkowania.

Czym są „zielone zawody”? Czym zajmuje się m.in. instalator biofilmu, rewilder, czy miejski farmer? Redakcja opisuje zawody, które będą najbardziej pożądane w 2030 r.

Oprócz tego fotoreportaż „Kto jeździ rowerem do pracy” - pytamy miejskich rowerzystów, jak to jest dojeżdżać rowerem do krainy korporacji.

„Wysokie Obcasy Praca' to pismo, które chce inspirować kobiety i pomagać im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Pierwsze numery zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez ekspertów, jak i czytelników. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.


Darmowy fragment publikacji:
Gdzie kupić całą publikację:

Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie
Numer:
5/2019 (Praca)

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również: