Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00072 005670 13431918 na godz. na dobę w sumie
Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie - 8/2018 (Jej PRACA)
Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie - 8/2018 (Jej PRACA)
Numer: 8/2018 (Jej PRACA) Archiwum publikacji: numery archiwalne
Wydawca: Agora Język publikacji: polski
ISSN: 1506-9087 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: e-prasa >> psychologiczne
Porównaj ceny (wydanie papierowe, wydanie cyfrowe (-10%)).

Wydanie specjalne cotygodniowego dodatku do sobotniej „Gazety Wyborczej”. Zbiera najlepsze teksty, daje wgląd w przedstawione przekrojowo tematy z różnych dziedzin.

Bohaterką okładki najnowszego magazynu “Wysokie Obcasy Praca” jest Bozoma Saint John – jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci Doliny Krzemowej, gwiazda marketingu Pepsi, Apple Music i Ubera. Zależy jej nie tylko na wynikach marketingowych, ale również na “zmianie”, realnej naprawie kultury pracy. Bozoma ze swojego pochodzenia i stylu życia stworzyła genialną markę samej siebie. 

W najnowszym numerze magazynu można będzie m.in. poznać historię kobiet, które udowadniają, że bycie humanistką wcale nie wyklucza z działalności w branży nowych technologii. Grzegorz Kubera wyjaśnia czym jest FOMO (lęk przed tym, że coś nas ominie) i jak sobie z nim radzić, a Iwona Dominik pisze o tym, jak walczyć o większe pieniądze.

Czytelniczki dowiedzą się również, czy to prawda, że ludzkość na potęgę głupieje, jak budować markę osobistą oraz w które gadżety warto zainwestować jesienią.

W numerze pojawią się felietony m.in. Wojciecha Orlińskiego, Natalii de Barbaro, Amandy Waliszewskiej, Pauliny Młynarskiej. 

Pismo ma inspirować kobiety i pomagać w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Pierwsze numery zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez ekspertów, jak i czytelników. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Tytuł to odpowiedź na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.


Darmowy fragment publikacji:
Gdzie kupić całą publikację:

Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie
Numer:
8/2018 (Jej PRACA)

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również: