Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00323 007856 15361628 na godz. na dobę w sumie
Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie - 9/2019 (Praca)
Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie - 9/2019 (Praca)
Numer: 9/2019 (Praca) Archiwum publikacji: numery archiwalne
Wydawca: Agora Język publikacji: polski
ISSN: 1506-9087 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: e-prasa >> psychologiczne
Porównaj ceny (wydanie papierowe, wydanie cyfrowe (-10%)).

Wydanie specjalne cotygodniowego dodatku do sobotniej „Gazety Wyborczej”. Zbiera najlepsze teksty, daje wgląd w przedstawione przekrojowo tematy z różnych dziedzin.

Bohaterką okładki najnowszego numeru „Wysokie Obcasy Praca” jest Melinda Gates, najbogatsza kobieta świata, informatyczka i ekonomistka, żona Billa Gates’a. Zajmuje się działalnością filantropijną, walczy o równouprawnienie kobiet oraz prowadzi fundację i „terenowe badania nad biedą”: Walka z ubóstwem to inwestowanie w kobiety, ponieważ w krajach gorzej rozwiniętych to one odpowiadają za wychowywanie dzieci – od nich potomstwo przejmuje większość nawyków kulturalnych i higienicznych, a także odbiera znaczną część edukacji. Melinda Gates wydała także książkę „Moment zwrotny. Jak kobiety rosną w siłę i zmieniają świat”.

W dziale psychologia redakcja pyta dr Agnieszkę Mościską-Teskę, psycholożkę i biegłą sądową  romanse w pracy. Poza tym kurs Doroty Warakomskiej z przygotowań do wystąpień publicznych, prawa pracowników – jak możemy walczyć o swoje, a także słodko-gorzkie chwile pracujących mam.

W numerze również wywiad z „królową aplikacji” Mette Lykke, dzięki której możemy korzystać z takich aplikacji jak Endomondo, czy Too Good Too Go i startup numeru: Mendavi, czyli medyczna nawigacja dla chorych na raka. Czytelnicy dowiedzą się również, czy stereotypy płciowe wpływają na ocenę produktów, co jeść w pracy oraz czy można odmówić podwyżki.


Darmowy fragment publikacji:
Gdzie kupić całą publikację:

Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie
Numer:
9/2019 (Praca)

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również: