Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00188 008175 20000393 na godz. na dobę w sumie
77 skutecznych sposobów na zwiększenie zdolności kredytowej - ebook/epub
77 skutecznych sposobów na zwiększenie zdolności kredytowej - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 82
Wydawca: RZYMSKI i spółka Krzysztof Rzymski Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-934922-0-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> finanse
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Niewiarygodne, jak, przy pomocy kilku praktycznych metod, przekonać bank, by przyznał kredyt w oczekiwanej wysokości?

Ubiegaliśmy się o kredyt w naszym banku. Bank obniżył nam kredyt o połowę. To było za mało na nasze wymarzone mieszkanie. Było nam bardzo przykro, szczególnie, że niebawem urodzi nam się syn. Z polecania trafiłem na tą książkę. Dziękuję. Wyczytałem, że każdy bank inaczej oblicza nasze możliwości. Złożyliśmy wnioski do trzech banków. Dwa z nich dały nam kredyt na nasze miszkanie (inne niż te poprzednie, troche jednak większe w podobnej cenie). Ba, wynegocjowałem obniżkę oprocentowania o 0,2%!. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam z 4 piętra.
Radek Małecki z Poznania, nauczyciel

Świetny ebook, otwiera oczy na system przyznawania kredytów.
Arkadiusz  Toruń, informatyk

Brawo dla autora. Przez 20 lat pracy w banku nie potrafiłabym wylistować tylu sposobów na zwiększenie zdolności kredytowej.
Joanna Malinowska – dyplomowany pracownik banku

Po lekturze książki poszłam do szefa. Dostałam 250zł podwyżki i umowę na czas nieokreślony. Jestem bardzo szczęśliwa. Niebawem idę do banku po kredyt. Z podniesioną głową.
Barbara – sprzątaczka

Doskonały podręcznik. W jednym miejscu gromadzi kilkadziesiąt praktycznych rad zwiększenia kredytu. Widać, że pisał praktyk z wieloletnim doświadczeniem.
Agata Ciunel Bydgoszcz, agent ubezpieczeniowy

Byłam sceptyczna czy kupić ten ebook. Namówił mnie mąż. Po przeczytaniu jestem zachwycona. Mieliśmy dwa miesiące czasu na przygotowanie się do kredytu. Obecnie jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami domu pod miastem i korzystnego kredytu hipotecznego. Wcześniej w moim banku proponowano mi kredyt droższy o 1%. Nie wierzyłam, że inny bank da nam kredyt tańszy, a jednak. Zapłacimy odsetki niższe o 75 550zł. dziękuję i polecam.
Iwona i Jacek  Warszawa, architekci

Bardzo pomocny, działający natychmiast. Zwiększyliśmy kredyt o 78 000zł.
Irena, Sandomierz, muzyk

 

O AUTORZE

Krzysztof Rzymski – magister ekonomii Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 1993 – 2003 pracownik w GE Capital Banku. Odpowiedzialny za analizę wniosków kredytowych, pozyskiwanie klientów, kompletowanie wniosków kredytowych, wstępną windykację. Twórca prawdopodobnie pierwszego w polskiej bankowości kredytu 0% na zakup samochodów.

Od 2003 roku Niezależny Doradca Kredytowy we własnej firmie KMR Kredyty & Nieruchomości. Praktyk, przeprowadził kilkanaście tysięcy rozmów dotyczących kredytów. Pomógł zrealizowć kilka tysięcy kredytów hipotecznych.

Od 2005 roku wykładowca na studiach podyplomowych „Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami” oraz „Zarządzanie nieruchomościami” . Zajęcia prowadzi na: Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie, Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie, Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Łodzi, Olsztyńskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Białymstoku  oraz w Poznaniu, Gdańsku i Bydgoszczy.  

Mediator, wydawca i autor ebooków dotyczących finansów i nieruchomości.

Zasiada w Loży komentatorów portalu finansowego fenicjanie.pl, ekspert portalu 7finanse.pl.

Komentuje bieżącą sytuację gospodarczą w TV, radio i prasie.

 

77 skutecznych sposobów na zwiększenie zdolności kredytowej jest pierwszym na rynku tak obszernym poradnikiem dotyczącym zagadnienia przyznawania kredytów przez banki.

Dzięku treści zawartej w ebooku samodzielnie przygotujesz się do zaciągnięcia kredytu. Posiadając tę unikalną wiedzę znacznie zwiększysz swoją zdolność kredytową. 

Nasza zdolność przed ebookiem wynosiła ok. 170 000zł. Za mało na 3 pokojowe mieszkanie. Po zastosowaniu tylko 2 metod wzrosła do 270 000zł. Szukamy mieszkanka.
Witold i Aleksandra z Bydgoszczy

Jeśli nie udało Ci się uzyskać optymalnych warunków kredytu to znaczy, że trafiałeś na złych doradców.  W publikacji każdy znajdzie kilka sposobów, które porawią  wizerunek przed bankiem.

Znalazłem piękny dom, w okazyjnej cenie. Niestety bank obciął kwotę kredytu. Po zakupie ebooka zacząłem działać. Skonsolidowałem kredyty , zamknąłem 2 karty kredytowe,wypisałem się z poręczenia hipoteki u brata. Byłem w swoim banku, moja opiekunka  powiedziała,

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

77 skutecznych sposobów na zwiększenie zdolności kredytowej
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: