Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00560 011336 16965397 na godz. na dobę w sumie
7 dni: świat Andrzeja Turskiego - ebook/epub
7 dni: świat Andrzeja Turskiego - ebook/epub
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: Świat Książki Język publikacji: polski
ISBN: 9788380310629 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> biografie >> mężczyźni
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Biografia Andrzeja Turskiego, dziennikarza radiowego i telewizyjnego, autorstwa córki Urszuli Chińcz i reporterki Panoramy Anny Morawskiej.

Biografia znakomitego dziennikarza napisana przez jego córkę Urszuli Chińcz i reporterkę Panoramy Annę Morawską. W książce zawarte są także wspomnienia i wypowiedzi o Andrzeju Turskim jego kolegów i najbliższych współpracowników.

„Andrzej Turski uprawiał dziennikarstwo w trudnych czasach przełomu. W najtrudniejszych chwilach potrafił pozostać wierny profesjonalnym zasadom dziennikarstwa. Przesłanie jego zawodowej kariery jest proste. W każdych czasach najważniejsze jest zachowanie profesjonalizmu, który nas chroni przed utratą równowagi i pójściem na komercyjne czy polityczne manowce” –
Jarosław Gugała

„Andrzej Turski uczył mnie, jak się robi elegancką telewizję na żywo. Pokazał mi, jak można prosto i sprawnie opowiadać o skomplikowanym świecie. Udowodnił, że można sprzeczać się z klasą i pogodą ducha. Wreszcie wbijał mi do głowy latami, że widza trzeba szanować, więc ważne jest zarówno merytoryczne przygotowanie, jak i wygląd.
Brakuje go dziś w telewizji bardzo. Tacy jak on przytrafiają się temu medium raz na wiele lat. Mam nadzieję, że tę książkę będą czytać przyszli dziennikarze. Zobaczą, że dziennikarz może być równocześnie profesjonalistą i dżentelmenem w każdym calu” – Bartosz Węglarczyk

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

7 dni: świat Andrzeja Turskiego
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: