Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00275 006262 18444805 na godz. na dobę w sumie
Adobe Premiere 6.5. Podręcznik montażysty - książka
Adobe Premiere 6.5. Podręcznik montażysty - książka
Autor: Liczba stron: 424
Wydawca: Helion Język publikacji: polski
ISBN: 83-7361-317-X Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komputery i informatyka >> digital lifestyle >> premiere
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Dzięki możliwościom wykorzystywania plików w wielu formatach oraz współpracy z ogromną liczbą urządzeń zewnętrznych, Adobe Premiere 6.5 jest jednym z najbardziej elastycznych narzędzi montażowych dostępnych obecnie na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz montować cyfrowe pliki wideo na komputerze przenośnym, czy też pracować ze składającym się z wielu warstw materiałem o jakości emisyjnej na profesjonalnej stacji montażowej, Adobe Premiere udostępni Ci wszystkie niezbędne do tego funkcje. Za pomocą tego programu możesz przechwycić materiał z kamery analogowej i cyfrowej, zmontować go wykorzystując funkcję podglądu efektów, przejść, ruchu w kadrze, napisów i przezroczystości w czasie rzeczywistym, a gotowy materiał wyeksportować w jednym z formatów wykorzystywanych przy przesyłaniu strumieniowym, zapisie na płytach CD i DVD lub nagrać na taśmę wideo.

Ten oficjalny podręcznik firmy Adobe zawiera 12 rozdziałów, z których każdy jest osobną lekcją. Opisuje on podstawy wykorzystania Adobe Premiere oraz zawiera niezliczoną ilość wskazówek i technik, które pomogą Ci w krótkim czasie stać się ekspertem w zakresie komputerowego montażu materiału wideo.

Poznaj podstawowe i zaawansowane techniki edycyjne, zasady wykorzystywania efektów i przejść, tworzenia plansz tytułowych i napisów oraz przypisywania efektów ruchu i przezroczystości.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Adobe Premiere 6.5. Podręcznik montażysty
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: