Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00445 012530 16997883 na godz. na dobę w sumie
Angielski. Nagłe wypadki - ebook/pdf
Angielski. Nagłe wypadki - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wymownia Język publikacji: polski
ISBN: 9788394666323 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> edukacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Publikacja z prezentami! Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich czytelników. Treść samouczka odkryje przed czytelnikami sposób, w jaki mogą pobrać dla siebie za darmo niespodzianki - ebooki.


Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, że życie to nie tylko przyjemności i pozytywne doświadczenia, ale także niespodziewane i niemiłe sytuacje. Choć planując wakacje każdy nastawia się na dobrą zabawę i dużą dawkę odpoczynku, to nie zapominajmy, że niekiedy nasze plany mogą zostać popsute przez nieoczekiwane wydarzenia. Czasem sami w nich uczestniczymy, innym razem jesteśmy jedynie świadkami. Tak czy inaczej, trzeba wiedzieć jak w takiej sytuacji zareagować, szczególnie że takim wydarzeniom często towarzyszą nerwy, które zaburzają zdolność logicznego myślenia. Ta publikacja skupia się na nagłych wypadkach takich, jak incydenty drogowe, zagubienie lub kradzież dokumentów, pieniędzy i innych osobistych rzeczy. Pojawiają się tu różnorodne angielskie słówka oraz zwroty, które mogą przydać się podczas radzenia sobie z nieprzyjemnymi sytuacjami. Samouczek zawiera również ćwiczenia z odpowiedziami.


'Angielski. Nagłe wypadki' zawiera barwnie opisane sytuacje, z którymi najczęściej możemy spotkać się próbując poruszać się za granicą, słownictwo i zwroty, których znajomość bardzo ułatwi lub wręcz umożliwi nam odnalezienie się w owych sytuacjach, ciekawe i różnorodne ćwiczenia utrwalające brzmienie, zapis oraz praktyczne posługiwanie się zdobytą wiedzą.


Samouczek w wersji elektronicznej ma dużą wartość. Zaletą posiadania go jest możliwość sprawdzenia niezbędnego nam w danej chwili słownictwa w każdym miejscu poprzez odczytanie pliku pdf np. w telefonie. Na użytek domowy fragmenty samouczka można wydrukować - będzie to przydatne szczególnie osobom chcącym rozwiązywać w wygodny sposób ćwiczenia pisemne.„Angielski. Nagłe wypadki” to kompletny zbiór wiedzy językowej niezbędnej nam za granicą i jednocześnie części serii „Angielski na wakacje”, która za rączkę poprowadzi nas przez trudy odbywających się w języku angielskim wizyt lekarskich, rozmów z kelnerem, sprzedawcą, recepcjonistą czy plażowiczem. Zapraszamy do wspólnej nauki i zapoznania się z całą kolekcją autorstwa Katarzyny Frątczak.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Katarzyna FrątczakANGIELSKI NAGŁE WYPADKI Redakcja językowa: Anna Buczko (rozdziały), Maria Szewczyk (Słowo od wydawcy)Redakcja techniczna: Karolina JóźwiakFotografie: CC0Okładka: Alexas_Fotos https://pixabay.com/pl/wypadek-hit-i-uruchomi C4 87-policji-1497297/ISBN 978-83-946663-2-3Wydawnictwo Wymowniawww.wymownia.pl, biuro@wymownia.plWydawnictwo WymowniaŚroda Wielkopolska 2016 Dalsza część książki dostępna w wersji pełnej.
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Angielski. Nagłe wypadki
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: