Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00298 006428 13891269 na godz. na dobę w sumie
Angielski na zakupach - ebook/pdf
Angielski na zakupach - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wymownia Język publikacji: polski
ISBN: 9788394405519 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> edukacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Samouczek przeznaczony do nauki języka angielskiego. Obejmuje tematykę związaną z robieniem zakupów podczas wyjazdu. Pozycja idealna dla wszystkich osób odbywających podróże zagraniczne w celach prywatnych i zawodowych. Samouczek wspaniale nadaje się także dla uczniów i studentów, którzy chcieliby poznać lub utrwalić słownictwo z tego zakresu.

Słowami autorki:

'Oprócz kupowania pamiątek i prezentów dla bliskich czasami też trzeba udać się na innego rodzaju zakupy, szczególnie jeśli jesteśmy zdani sami na siebie i nie korzystamy z opcji all-inclusive. W przypadku zakupów spożywczych sytuacja przedstawia się korzystnie dla osób nie czujących się pewnie w posługiwaniu się językiem obcym, gdyż możemy korzystać z opcji samoobsługi. Jednak niekiedy mogą nas spotkać przykre dolegliwości zdrowotne i wówczas trzeba zamienić kilka słów z farmaceutą. Innym razem chcemy korzystać z produktów, jakie oferują nam charakterystyczne dla miejscowości turystycznych targi – od warzywnych po pchle. Czasami też po prostu chcemy poradzić się sprzedawcy w wyborze danego towaru, lub nie możemy znaleźć pożądanego produktu, mimo kilkukrotnego przejścia między półkami. Na takie sytuacje także warto się przygotować.'

Forma elektroniczna publikacji ma dużą wartość, bowiem samouczkowi nadaliśmy przemyślany kształt pliku, który można wykorzystać na wiele różnych sposobów. By z niego korzystać nie musisz posiadać czytnika ebooków. Plik pdf z powodzeniem możesz otworzyć także w telefonie czy tablecie, zatem potrzebne Ci słówka i zwroty będziesz mieć zawsze pod ręką. Nasz samouczek może więc być dla Ciebie wsparciem, po które sięgać będziesz tak łatwo i często, jak zechcesz - wystarczy wyjąć telefon, by Twój angielski doradca był z Tobą. Samouczek zawiera nie tylko słownictwo, zwroty, frazy i rozmówki, ale też pytania i ćwiczenia obrazkowe oraz tekstowe opracowane w taki sposób, by można było je odczytać nawet w telefonie. Plik pdf ma też inne zastosowanie – osoby lubiące rozwiązywać ćwiczenia pisemne mogą wydrukować go w całości lub tylko wybrane fragmenty. Na końcu publikacji znajdują się odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń, dzięki którym zweryfikujesz poprawność podanych przez siebie rozwiązań.

„Angielski na zakupach” to kompletny zbiór wiedzy językowej niezbędnej nam za granicą i jednocześnie jedna z części serii „Angielski na wakacje”, która za rączkę poprowadzi nas przez trudy odbywających się w języku angielskim wizyt lekarskich, rozmów z kelnerem, sprzedawcą, recepcjonistą czy plażowiczem. Zapraszamy do wspólnej nauki i zapoznania się z całą kolekcją.
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Katarzyna Frątczak ANGIELSKI NA ZAKUPACH Redakcja językowa: Anna Buczko Redakcja techniczna: Karolina Jóźwiak Fotografie: CC0 ISBN 978-83-944055-1-9 Wydawnictwo Wymownia www.wymownia.pl Wydawnictwo Wymownia Kórnik 2016 Słowo od wydawcy Podróże poszerzają horyzonty – głosi popularne powiedzenie. Jeśli zastanowimy się chwilę nad tymi słowami, odkryjemy, że ich sens skupia wszystkie powody, dla których pakujemy walizki i ruszamy w drogę. Niezależnie od tego, do jakiego kraju się udajemy i progi jakich sklepów będziemy tam przekraczać, chcielibyśmy, by ta przygoda pozostawiła po powrocie jedynie miłe wspomnienia. Nie zawsze jednak mamy wpływ na to, czy produkty bedą odpowiednie i czy w równie wyśmienitym nastroju będzie sprzedawca. Gdy zaś świat sprzysięgnie się przeciwko nam, z pewnością pomożemy sobie, jeśli będziemy potrafili kupić drobiazg w obcym kraju czy do uśmiechu na twarzy dodamy umiejętnie sklecone przyjazne słowo. Pomożemy sobie – umiejąc mówić. Dar mowy jako ludzkość posiadamy od zarania dziejów. Lecz podobnie jak my błądzimy po zawiłych ścieżkach życia, tak i nasze języki pogubiły drogę na krętych schodach wieży Babel. Naszym zadaniem jest odnalezienie wyjścia z tego labiryntu. Niech zatem doświadczenia zebrane przez Katarzynę Frątczak podczas różnorodnych podróży, w równym stopniu co przygotowane przez nią ćwiczenia językowe, służą Państwu za drogowskaz na ścieżkach, po których przyjdzie Państwu kroczyć. Życzymy przyjemnej podróży w nieznane! 3
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Angielski na zakupach
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: