Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00553 010734 20676856 na godz. na dobę w sumie
Anioły Jedwabnego Szlaku - ebook/epub
Anioły Jedwabnego Szlaku - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 48
Wydawca: Self Publishing Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-936069-0-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> przewodniki >> podróże
Porównaj ceny (książka, ebook (-9%), audiobook).

Anioły Jedwabnego Szlaku to książkowa podróż Jedwabnym Szlakiem, którego opisywany odcinek wiedzie ze starożytnej Samarkandy poprzez Kirgistan, góry Tienszan do zamieszkiwanego przez buntowniczych Ujgurów legendarnego Kaszgaru w autonomicznym chińskim regionie Sinciang. Wraz z autorem przemierzysz położoną pośród najwyższych gór świata Karakorum Highway i spędzisz noc na pustyni Takla Makan.
Nieważne czy siedzisz za biurkiem, czy przerzucasz wiadra na budowie współczesny świat jest na wyciągnięcie Twojej ręki.
Anioły Jedwabnego Szlaku to pozycja łącząca w sobie cechy reportażu, przewodnika po Azji Centralnej oraz prostego podręcznika backpackingu. Lektura książeczki, na kartach której spotkasz podróżujących po świecie zwykłych ludzi a także niezwykle życzliwą ludność zamieszkującą najmniej znane w Europie regiony Azji, może stać się przełomem w Twoim życiu. Spakuj więc plecak i wybierz się w podroż, podczas której odnajdziesz siebie. Zgodnie ze słowami Hansa Christiana Andersena -  “Podróże są jak ożywcza kąpiel umysłu, jak rysunek Medei, który sprawia, że znów jesteś młody”.


Autor
Paul van Thold
urodził się w 1982 roku, w którym wybuchła brytyjsko-argentyńska wojna o Falklandy a Sylvester Stallone nakręcał trzecią część Rocky’ego. Niepokorny dziennikarz prasowy, podróżnik, którego fascynują społeczeństwa zamieszkujące mało znane regiony Kuli Ziemskiej. W swojej publicystyce skupia się na problemach tzw. “zwykłych ludzi” doszukując się piękna w nieskażonej cywilizacją prostocie.

 

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Anioły Jedwabnego Szlaku
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: