Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00150 006544 18457992 na godz. na dobę w sumie
BIOS. Przewodnik. Wydanie II - książka
BIOS. Przewodnik. Wydanie II - książka
Autor: , Liczba stron: 264
Wydawca: Helion Język publikacji: polski
ISBN: 83-246-0020-5 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komputery i informatyka >> hardware >> bios
Porównaj ceny (książka, ebook (-87%), audiobook).

Sekrety BIOS-u
Wydajny i stabilny komputer

BIOS -- zestaw podstawowych ustawień związanych z podzespołami komputera -- często lekceważony przez początkujących użytkowników komputerów PC, jest niezwykle istotnym elementem komputera. Od jego poprawnych ustawień zależy stabilność i wydajność pracy peceta. Jednak mnogość opcji oraz skomplikowany i mało intuicyjny interfejs użytkownika dość skutecznie odstrasza od wgłębiania się w jego konfigurowanie. Osoby twierdzące, że poznawszy BIOS płyty głównej wyprodukowanej kilkanaście miesięcy temu, dadzą sobie radę z doborem ustawień dla urządzeń produkowanych obecnie, są w błędzie. Każdy producent płyt głównych wprowadza do BIOS-u swoje własne opcje, na rynku pojawiają się nowe urządzenia i nowe standardy -- to wszystko powoduje, że współczesny BIOS różni się znacznie od tego sprzed roku.

'BIOS. Przewodnik. Wydanie II' to kolejne, zaktualizowane wydanie doskonałego podręcznika dla wszystkich, którzy chcą poprawnie skonfigurować BIOS w swoim komputerze. Autorzy opisali w nim ponad 500 opcji BIOS-ów różnych producentów. Dowiesz się z niego wszystkiego, co jest niezbędne do uzyskania maksymalnej wydajności komputera. Poza dokładnym omówieniem opcji BIOS-u znajdziesz tu także opisy sposobów jego aktualizacji oraz rozwiązywania problemów wynikających z błędnej aktualizacji lub instalacji nietypowych urządzeń. Przeczytasz także o konfigurowaniu obsługi macierzy dyskowych RAID i opcjach DualBIOS-u.

BIOS to setki opcji i parametrów.
Dzięki tej książce nie zgubisz się w nich i poprawnie je skonfigurujesz.

'Jeśli BIOS Twojej płyty głównej posiada jakąś opcję, która nie jest opisana w niniejszej książce pomoż nam i zgłoś nową opcję'.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

BIOS. Przewodnik. Wydanie II
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: