Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00082 008783 20598873 na godz. na dobę w sumie
Chińskie lalki - ebook/epub
Chińskie lalki - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Świat Książki Język publikacji: polski
ISBN: 9788380310292 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> nowele
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Powieść autorki „Miłości Peonii” i „Marzeń Joy”. O trzech dziewczynach, które połączyła przyjaźń i wstydliwie skrywane tajemnice, rozgrywająca się tuż przed wybuchem II wojny światowej.

San Francisco, rok 1938. Trwają przygotowania do otwarcia wielkich targów i choć z oddali dobiegają odgłosy nadciągającej nad Europę wojny, miasto kipi życiem. Trzy młode kobiety z bardzo różnych środowisk spotykają się przypadkiem w ekskluzywnym nocnym klubie Forbidden City. Przyjaźń, która nawiązuje się między nimi od pierwszej chwili, jest oparciem w niepewnych czasach. Gdy ich wstydliwe tajemnice wychodzą na jaw, a niewidzialne nici wiążą je ze sobą jeszcze mocniej, dziewczęta odnajdują w sobie siłę i hart ducha niezbędne, by odważyć się spełnić swoje marzenia. Jednak po ataku Japończyków na Pearl Harbor Amerykę ogarniają podejrzliwość i paranoja, które mogą złamać życie bohaterek, a wstrząsająca zdrada nieodwracalnie zmienia wszystko…

„Chińskie lalki opowiadają jedną z tych historii, które zawsze chciałem opisać. Lisa See mnie w tym uprzedziła i to w doskonałym stylu. Wielkie brawa dla jej podnoszącej na duchu opowieści o złotym wieku chińskich klubów nocnych i nieosiągalnym dla większości hollywoodzkiemu marzeniu” – Jamie Ford, autor „Hotelu słodko-gorzkich wspomnień”

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Chińskie lalki
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: