Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00280 007350 20984284 na godz. na dobę w sumie
Co (prze)widziała Antonina - ebook/pdf
Co (prze)widziała Antonina - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-900-486-7 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> thriller, horror
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Skomplikowana układanka, której motywem przewodnim jest ludzkie życie. Czy policjant Malczewski przy pomocy pewnej niezwykłej dziewczynki rozwikła tajemnicę, która ciąży również na jego życiu?

„Co (prze)widziała Antonina” Marty Pastewki to thriller psychologiczny. Policjant Piotr Malczewski jest świadkiem morderstwa młodego mężczyzny. Kiedy Piotr składa wizytę rodzinie zamordowanego, poznaje 14-letnią Antoninę, dziewczynkę, która potrafi czytać w ludzkich myślach. Wyznaje mężczyźnie, że śmierć jej brata jest częścią pewnego skomplikowanego planu. Antonina nie mogła zapobiec temu, co się musiało zdarzyć. Była bezradnym świadkiem tragedii rozgrywającej się w jej rodzinie. Policjant postanawia rozwiązać zagadkę morderstwa, a ona obiecuje mu w tym pomóc. Kluczem do odszyfrowania tajemnicy okazuje się powrót Malczewskiego do jego własnych wspomnień z okresu dzieciństwa i młodości.
Powieść składa się z trzech części. Kiedy czytelnik zaczyna nabierać pewności, że podąża za pewną logiką wydarzeń, w kolejnej części napotyka niejako na zaprzeczenie tej logicznej układanki. Trudno oderwać się od lektury. Trzyma ona w napięciu aż do ostatniej strony.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Co (prze)widziała Antonina
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: