Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00148 003348 18800420 na godz. na dobę w sumie
Co się stało z moją siostrą? - ebook/epub
Co się stało z moją siostrą? - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Świat Książki Język publikacji: polski
ISBN: 9788380312364 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Carrie Parker i jej matka, Libby, rozpoczynają nowe życie, ale aby zaznać prawdziwego szczęścia, będą musiały zmierzyć się z rodzinnymi tajemnicami, które po latach jedna po drugiej wychodzą na jaw.

Powieść autorki bestselerów „Emma i ja” oraz „Dogonić rozwiane marzenia”.
Dziewięcioletnia Carrie Parker i jej matka, Libby, zaczynają nowe życie w małym miasteczku Hartsville w Karolinie Północnej, gotowe zostawić za sobą burzliwą przeszłość. W ich rodzinie rządziła przemoc, a Libby ledwo się udało ujść z życiem. I podczas gdy Carrie niegdyś znajdowała pociechę i oparcie w ukochanej siostrzyczce Emmie, teraz matka definitywnie zakazała jej nawet wymawiać imienia siostry.
Kiedy Carrie poznaje Ruth, Honor i Cricket Chaplin, te trzy pokolenia kobiet o kochających sercach wydają się tworzyć idealny, ciepły dom, o jakim Carrie zawsze marzyła. Ale od momentu, kiedy Carrie i Cricket błyskawicznie się zaprzyjaźniają, nic już nie może powstrzymać wyjawiania kolejnych sekretów ich rodzin. Odkrycie prawdy odmieni na zawsze rodziny Chaplinów i Parkerów.

„«Co się stało z moją siostrą?» to porywająca historia, rozdzierająca serce, ale równocześnie niosąca ukojenie. Chcąc się dowiedzieć, jakie niespodzianki czekają nieustraszoną Carrie Parker, nie będziecie się mogli oderwać od czytania do późna w nocy” – Heather Gudenkauf, autorka bestsellerów „New York Timesa”, w tym powieści „Ciężar milczenia”

„Od pierwszego zdania tej wyjątkowej powieści Elisabeth Flock, znalazłam się pod jej przemożnym wpływem. Niezapomniane, urocze główne bohaterki wydostały się ze stronic książki i umościły wprost w moim sercu” – Elinor Lipman, autorka książek „Family Man” i „Then She Found Me”

„Elizabeth Flock stworzyła dziecięcą bohaterkę, która zawojuje wasze serca. W tej doskonale skomponowanej zagadkowej historii odnajdziecie wątki niezłomnej nadziei, chęci przetrwania za wszelką cenę i niezwykłej wytrwałości” – Julianna Baggott, autorka książek „Girl Talk” i „Pure”

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Co się stało z moją siostrą?
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: