Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00432 006834 18448334 na godz. na dobę w sumie
Delphi 2005. 303 gotowe rozwiązania - książka
Delphi 2005. 303 gotowe rozwiązania - książka
Autor: , , Liczba stron: 648
Wydawca: Helion Język publikacji: polski
ISBN: 83-7361-923-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komputery i informatyka >> programowanie >> delphi - programowanie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Najnowsza wersja Delphi -- jednego z flagowych produktów firmy Borland, łączy w sobie trzy znane środowiska programistyczne: tradycyjne Delphi, Delphi dla .NET oraz C# Builder. Zawarcie w jednym systemie tak wielu możliwości pozwala programistom tworzyć różne rodzaje aplikacji -- zarówno te, do których pisania przyzwyczaili się, korzystając z poprzednich wersji Delphi, jak i programy wykorzystujące zyskującą coraz większą popularność platformę .NET. Dzięki możliwości przenoszenia kodu do środowiska Kylix pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego Linux Delphi jest jedną z najbardziej uniwersalnych platform dla programistów i projektantów rozbudowanych aplikacji przeznaczonych do działania w sieci.

'Delphi 2005. 303 gotowe rozwiązania' to książka dla programistów zainteresowanych tworzeniem rozbudowanych aplikacji i wykorzystywaniem w tym celu wszystkich możliwości oferowanych przez najnowszą wersję środowiska Delphi. Opisuje zasady tworzenia programów wykorzystujących biblioteki systemowe Windows i interfejs WinAPI oraz przedstawia rozwiązania problemów, na jakie można się natknąć pisząc aplikację wykraczającą poza możliwości oferowane przez standardowe komponenty dołączane do Delphi. Książka jest zbiorem funkcji, klas i sztuczek, za pomocą których można rozszerzyć możliwości biblioteki VCL, VCL.NET i Windows Forms, sięgając głębiej do zasobów systemu.

Jeśli chcesz tworzyć profesjonalne aplikacje, wykorzystując Delphi, przeczytaj tę książkę -- znajdziesz tu wiadomości, dzięki którym unikniesz wielu problemów.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Delphi 2005. 303 gotowe rozwiązania
Autor:
, ,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: