Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00198 003598 18666002 na godz. na dobę w sumie
Diabetyczna rewolucja - ebook/pdf
Diabetyczna rewolucja - ebook/pdf
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: Nowy Świat Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-386-512-9 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> instrumenty muzyczne
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Szczegółowe omówienie zmian w diecie i w stylu życia, dzięki którym każdy diabetyk szybko poczuje się zdrowszy, a wielu w ogóle zapomni o tym, że kiedyś cierpiało na cukrzycę.

Zła wiadomość: według raportu „Cukrzyca. Ukryta pandemia” na cukrzycę cierpi w Polsce co najmniej 3 mln osób, z czego około 1 mln jeszcze o tym nie wie.
Objawy cukrzycy przychodzą stopniowo: ogólne zmęczenie, zawroty głowy, skłonność do zapominania, zimne stopy i dłonie, problemy z koncentracją, niewyraźne widzenie. Cukrzyca może być przyczyną chorób serca, ślepoty, zaburzeń seksualnych, chorób zębów, a nawet prowadzić do amputacji kończyn. U kobiet w ciąży może spowodować poronienie. Uważa się, że ludzie chorujący na cukrzycę będą już do końca życia brali lekarstwa.
Dobra wiadomość: dr Robert O. Young od ponad dekady zajmuje się badaniami i leczeniem cukrzycy, używając programu zawierającego alkaliczną żywność, ćwiczenia aerobiku i suplementy diety.
W każdym przypadku kondycja zdrowotna badanego, który ukończył program, polepszyła się na tyle, że mógł znacznie zmniejszyć ilość zażywanych leków lub nawet w ogóle je odstawić. Oznacza to ograniczenie zapotrzebowania na zażywanie insuliny do 50%, a nawet całkowite jej odstawienie w ciągu 3 miesięcy.
W niniejszej książce opisano program „Diabetyczna rewolucja – dziesięć kroków do wyleczenia”, polegający na zmianach w odżywianiu, dzięki którym każdy szybko poczuje się zdrowszy, a wielu w ogóle zapomni o tym, że kiedyś cierpiało na cukrzycę.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Diabetyczna rewolucja
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: