Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00931 015050 7934675 na godz. na dobę w sumie
Do zobaczenia na Fejsie - ebook/epub
Do zobaczenia na Fejsie - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 293
Wydawca: E-bookowo Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7859-629-5 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Chloe ma żartobliwe podejście do życia i swoim wrodzonym optymizmem chciałaby zarazić cały świat. Pracuje w redakcji damskiego czasopisma, a jej kolumna 'W drodze do szczęścia' cieszy się rosnącym powodzeniem. Zaprzyjaźniona jest z Emily, przyjaciółką ze studiów. Obie kochają wymianę myśli, obie szukają miłości, przy czym jedna ma łatwiej od drugiej, ponieważ w iście wspaniały sposób umie sobie wszystko, niczym mądry guru, wytłumaczyć.

Główna bohaterka jest zagorzałą wielbicielką Fejsbuka, na którym spotyka się ze 'znajomymi nieznajomymi'. We wszystkim, co robi jest autentyczna i z miłości do bliźniego gotowa jest 'spragnionego napoić i głodnego nakarmić'. Jednego zarzucić jej nie można: powierzchowności. Chloe lubi głębszą analizę i obiektem jej badań stał się właśnie Fejs. Śmiało bierze go pod lupę i w lekko ironiczny sposób, z uśmiechem na ustach mu się przygląda. Najbardziej rzucają się jej w oczy 'poeci wierszokleci' i literaci. Są sprawy, które ją bawią i cieszą, są sprawy, które ją 'peszą'. Fejs ma swoje pozytywne i negatywne strony, przy czym Chloe z racji swojej pokojowej natury skupia się zawsze na tych pierwszych.

*Autorka chętnie posługuje się sarkazmem i ironią. Ponadto porusza temat przyjaźni, miłości, i krok po kroku podpowiada, jak można być szczęśliwym na co dzień w dzisiejszym zagonionym świecie. W tym również leży siła tej książki.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Do zobaczenia na Fejsie
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: