Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00201 003595 18781800 na godz. na dobę w sumie
Dokładność realizacji a potrzeba modernizacji budynków wielkopłytowych - ebook/pdf
Dokładność realizacji a potrzeba modernizacji budynków wielkopłytowych - ebook/pdf
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: Grupa Medium Język publikacji: polski
ISBN: 978-839-296-898-6 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> fachowe i branżowe >> budownictwo
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Czy warto inwestować w budynki wielkopłytowe – ocieplać, przebudowywać, modernizować instalacje? Co sądzą o nich mieszkańcy i właściciele? Niniejszy poradnik udziela odpowiedzi na te ważne pytania.

Niniejsza monografia stanowi wkład w publikacje na temat technologii budowania realizowanych w latach 1955–95, tj. wielkiej płyty. Problemy z nią związane narastają coraz gwałtowniej, stąd połączenie wyników badań z czasów realizacji i ostatnich badań technicznych i ankietowych, które pozwala na nowo spojrzeć na zasadność modernizacji tego rodzaju zasobów mieszkaniowych.
W monografii zawarto informacje, które mają za zadanie uzmysłowić czytelnikom, z jakim rodzajem zasobów mieszkaniowych mają do czynienia i w jaki sposób można je modernizować. Niniejsza książka zawiera m.in. wiedzę na temat dokładności realizacji budynków wielkopłytowych, porównanie metod montażu swobodnego z metodą montażu wymuszonego, a także ocenę przyszłości budownictwa wielkopłytowego.
Inwestorzy, zarządcy, osoby zajmujące się pośrednictwem i wyceną nieruchomości pytają: czy dokładność realizacji i stan techniczny uzasadnia potrzebę przebudowy budynków z wielkiej płyty? Czy dokładność wykonania wielorodzinnych budynków prefabrykowanych jest na tyle zła, aby faktycznie można lub wręcz należało je w Polsce wyburzać? Autorki tej monografii, w oparciu o badania, niepublikowane materiały archiwalne i wiedzę praktyczną, udzielają odpowiedzi na te pytania.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Dokładność realizacji a potrzeba modernizacji budynków wielkopłytowych
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: