Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00072 008013 20299986 na godz. na dobę w sumie
Dostatecznie blisko - ebook/epub
Dostatecznie blisko - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 456
Wydawca: Prószyński Media Język publikacji: polski
ISBN: 9788381696678 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> romans
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Czy można tęsknić za czymś, czego się nigdy nie miało?

Jubilee Jenkins nie jest zwyczajną kobietą. Ma niezwykle rzadką alergię - uczulenie na dotyk, co oznacza, że kontakt jej skóry ze skórą drugiej osoby może ją nawet zabić. Tymczasem po prawie dziesięciu latach spędzonych w odosobnieniu jest zmuszona - pomimo ryzyka - powrócić do świata. Uzbrojona w rękawiczki, przekracza w końcu próg swojego domu, by wyjść na spotkanie przyszłości.

Eryk Keegan boryka się z kłopotami. Jego córka z pierwszego małżeństwa nie chce mieć z nim do czynienia, a błyskotliwy, choć sprawiający problemy wychowawcze syn prowadzi ryzykowne eksperymenty. Mężczyzna stara się zrozumieć, dlaczego jego życie zboczyło z torów - i znaleźć sposób, by być takim ojcem, jakim zawsze bardzo chciał być. Pewnego dnia w miejskiej bibliotece poznaje piękną, choć dość ekscentryczną kobietę. I nagle okazuje się, że to, czego najbardziej pragnie, to być blisko niej.

Zachwycająca opowieść o miłości, przeciw której wszystko się sprzysięgło. Tą przejmującą i wzruszającą powieścią Colleen poruszy wasze serca.

Anna Todd, autorka bestsellerowego cyklu 'After'

Powieść Oakley to prawdziwa uczta. Sprawi wielką radość wielbicielom książek Jojo Moyes i komedii romantycznych rozgrywających się między bibliotecznymi regałami.

'Booklist'

Oakley po mistrzowsku tworzy historię, która jest wręcz namacalnie realistyczna. Wszystkie postaci są szczegółowo zarysowane i urocze, zwłaszcza Jubilee. Czytelnicy będą jej kibicować na każdym kroku, ciesząc się jej sukcesami. Romantyczna, urocza opowieść o korzystaniu z życia pełnymi garściami.

'Kirkus Reviews'

Książkę Oakley śmiało można porównywać z powieściami Jojo Moyes.

'Library Journal'

Klejnot wśród powieści.

'Atlanta Journal'

Niezwykle dowcipna, słodko-gorzka opowieść o żyjącej w odosobnieniu młodej kobiecie, zmuszonej, by pomimo wielkiego ryzyka, znowu znaleźć się wśród ludzi.

Beth Hoffman, autorka bestsellerowej powieści 'Lato w Savannah'

Dramatyczna, ale zabawna opowieść o miłości i przeznaczeniu. Zachwyci tych, którym spodobały się książki Jojo Moyes oraz 'Projekt Rosie' Graeme’a Simsiona.

'Publishers Weekly'

Colleen Oakley mieszka w Atlancie i przed rozpoczęciem kariery pisarskiej była redaktor naczelną 'Women’s Health & Fitness'. Jej artykuły, eseje oraz wywiady ukazywały się też w 'New York Timesie', 'Marie Claire', 'Ladies’ Home Journal', 'Redbook' i 'Parade'. 'Dostatecznie blisko' to jej druga powieść.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Dostatecznie blisko
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: