Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00358 007093 19949661 na godz. na dobę w sumie
Duchowa prostota. Jak mieć więcej, mając mniej - ebook/epub
Duchowa prostota. Jak mieć więcej, mając mniej - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 304
Wydawca: Wydawnictwo Literackie Język publikacji: polski
ISBN: 9788308067659 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> psychologia i filozofia >> życiowe filozofie
Porównaj ceny (książka, ebook (-23%), audiobook).

Poznaj siłę, która może odmienić Twoje życie.

Napisany przez niezwykłą kobietę poradnik, który pomaga innym zdobyć więcej przestrzeni, czasu i miłości.

Czy minimalizm jako postawa życiowa może poprawić stan zdrowia, pomóc zbudować trwalsze i głębsze relacje oraz rozładować stres?

Wciąż do czegoś dążymy każdego dnia poddajemy się presji, by dłużej pracować i więcej posiadać. Dla Courtney Carver ten ciągły wyścig musiał się zakończyć, gdy zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Stres był jak oliwa dolewana do ognia nagle stało się jasne, że musi wyzbyć się fizycznego i psychicznego bałaganu, który potęgował jej chorobę i złe samopoczucie.

Carver pokazuje, jak realizować praktyczny minimalizm, by posiadając mniej, zyskać więcej przestrzeni, czasu i miłości! Pozbywanie się zbędnego bagażu pomaga jej zdaniem wprowadzić w życie światło i harmonię.

Jej znany na całym świecie Project 333 zakłada ograniczenie liczby ubrań do 33 sztuk i noszenie ich naprzemiennie przez trzy miesiące. Efekty tej akcji otworzyły oczy tysiącom ludzi i zrewolucjonizowały ich szafy.

Czas na polskich czytelników Duchowa prostota to życie w zgodzie z koncepcją zero waste na poziomie zarówno fizycznym, jak i mentalnym.

Courtney Carver publicystka i blogerka poruszająca temat minimalizmu, autorka wielu publikacji zgodnych z koncepcją zero waste. Prowadzony przez nią od 2010 roku blog Be More With Less jest jednym z najpopularniejszych na świecie w tej dziedzinie. Organizuje spotkania, szkolenia i kursy związane z wprowadzaniem zasad minimalizmu. W 2010 zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Choć nie jest to główny temat bloga i książki, autorka przyznaje, że wiadomość o chorobie bardzo wpłynęła na jej życie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Duchowa prostota. Jak mieć więcej, mając mniej
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: