Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00677 010519 16982890 na godz. na dobę w sumie
Dziennik przyjaciółek 2. Twórz, niszcz, działaj! - książka
Dziennik przyjaciółek 2. Twórz, niszcz, działaj! - książka
Autor: , Liczba stron: 256
Wydawca: Septem Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-283-2568-5 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> przewodniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Oficjalna strona książki: www.dziennikprzyjaciolek.pl


Video-recenzja Alex Mandostyle:


Video-recenzja od Livv:


Video-recenzja od ssarusska:


Video-recenzja Gabrysi z Gabi for you:


Wpisuję się w tym dzienniku, ale wyznam szczerze,
że przyjaźń jest w sercu, a nie na papierze!

Oto kolejna część dziennika dla prawdziwych przyjaciółek. Jeśli masz przyjaciółkę, z którą:

koniecznie musicie go mieć! 

Jasne, przyjaźń między Wami nie zależy od tego, czy będziecie razem prowadzić ten dziennik, ale ile świetnej zabawy może Wam on dostarczyć! Znajdziecie tu mnóstwo zakręconych, fantastycznych pomysłów na wspólne spędzanie czasu, wymyślanie niestworzonych historii i obgadywanie najróżniejszych spraw — małych i wielkich, zabawnych i poważnych, głupich i mądrych.

Możecie zrobić z tą książeczką, co Wam się podoba: użyć jej kartek do sprawdzenia ilości kurzu na półkach, opisać historię Waszej znajomości i wkleić sweet focie. Spróbujcie razem narysować dobro i zło, zrobić rockowy makijaż i znaleźć swoje wady. Wymieńcie się kuponami na odrabianie lekcji i wieczór pidżamowy. Poszukajcie czterolistnej koniczyny i zaprojektujcie T-shirt. A na czarną godzinę zachowajcie talon przebaczenia — żeby Wasza przyjaźń przetrwała nawet najtrudniejsze dni.
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

2 F AUTORZY: EWA Jarocka, SEBASTIAN K U F A K S Redaktor prowadzący: EWE L I N A B U R OPRACOWANIE GRAFICZNE / SKŁAD: E W A J a r o c E projekt okładki: Ewa J a r o c k a L a k O N / t Wydawnictw o H E L I ul. Kościuszki 1c, 44-100 GL I W I E C e-mail: septem@septem.pl / W W W : Drogi Czyt e l n i k u ! Jeżeli chcesz ocenić tę ksi ą ż k ę a z , http://septem.pl/user/ o p i n i Możesz tam wpisać swoje uwa g i o p s , www.facebook.com/Dzien n i k www.dziennikprzyj a c i h P o p t t : / e l. 3 2 2 3 0 98 63 / s e p te m.pl y j pod a dres: ż e nia, recenzję. z i e e z y j a ciolek k .pl j r e s d r 2 / t n z z e r l ISBN: 978-83-283-2568-5 Copyright© Helion 2016 / Printed in Poland 6 4 Poleć książkęKup książkę jak m y ś l z s i jako d o r a a j ł s , o o k b ę d zie wyglądała takie samo zadanie jest po drugiej stronie dziennika na str. 64-65 { a ? :-) s b o 5 6 Poleć książkęKup książkę przyczepiajcie do ubrania w zależności od nastroju. niech przyjaciółka wie, w jakim jesteś humorze:-) t am strona d z iesiąta siódma a ć ś e s z 66 Poleć książkęKup książkę Poleć książkęKup książkę 68 Poleć książkęKup książkę owińcie się papierem toaletowym, udawajcie I WYJDŹCIE TAK NA UL I C Ę - ) : 69 Poleć książkęKup książkę
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Dziennik przyjaciółek 2. Twórz, niszcz, działaj!
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: