Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00271 007686 19972274 na godz. na dobę w sumie
Encyklopedia zagadnień międzynarodowych - ebook/pdf
Encyklopedia zagadnień międzynarodowych - ebook/pdf
Autor: , , Liczba stron: 896
Wydawca: C. H. Beck Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-255-1798-4 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Dokonujący się proces internacjonalizacji życia społecznego pociąga za sobą konieczność ciągłego analizowania pojęć, mających zakotwiczenie na płaszczyźnie międzynarodowej. Dynamika i złożoność tego procesu skłoniły do podjęcia próby przeglądu istotnych, wyselekcjonowanych zagadnień składających się na Encyklopedię zagadnień międzynarodowych.

Ze względu na złożoność i rozległość poruszanej problematyki hasła zostały pogrupowane w trzy zasadnicze działy tematyczne – prawny, ekonomiczny i politologiczny. W ich ramach ponad 800 szczegółowych haseł składających się na 66 rozdziałów uporządkowano alfabetycznie, co w zamyśle redaktorów ułatwić ma korzystanie z Encyklopedii.

Oddawana w ręce Czytelników publikacja stanowi owoc prac czterdziestu czterech Autorów, specjalizujących się w różnych dyscyplinach naukowych i reprezentujących różne ośrodki akademickie.  Encyklopedia zagadnień międzynarodowych kierowana jest nie tylko do prawników, ekonomistów i politologów, ale także do wszystkich osób zainteresowanych tą złożoną problematyką. Jej walory – zarówno merytoryczne, jak i praktyczne – a także przejrzysty układ, czynią ją przydatną jako narzędzie zdobycia informacji i wiedzy w szczególności dla uczniów, maturzystów, studentów oraz aplikantów.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Encyklopedia zagadnień międzynarodowych
Autor:
, ,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: